Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogjam fel csalónapnak? Vagy...

Fogjam fel csalónapnak? Vagy mit egyek holnap?

Figyelt kérdés

Tegnapi étkezésem(hétvége volt családdal)

Reggeli:2 tojásfehérjés-1 tojássárgájás rántotta+retek+paprika+csirkemellsonka+1 szelet teljes kiőrlésű durumlisztes cipó

Ebéd(anyum főzött)karfiolkrémleves,1 db túrós palacsinta(töltelék:túró+mascarpone+porcukor)

Vacsora(görög étteremben ettünk);arany durbincs faszénen,jégsalátával,fél szelet házi kenyér,hummusz

Kb hány kcal lehetett?Nagyon sok?

Emellett sétáltam ma 2 órát a városban,és tornáztam 30 percet


2018. jan. 26. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Számold le kalóriabázison, és nagyjából megtudod saccolni (mivel nem mérted).
2018. jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs baj, főleg hogy mozogtál is. A porcukor nem kellett volna a töltelékbe, az húzós, a vacsora sem volt a legtökéletesebb. Szerintem összességében nem vészes, holnap folytasd a diétát, és nem lesz semmi baj
2018. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Visszafogott, szolid étkezés, sokunknak a csalónap az nem ilyen. A porcukorba én nem kötök bele (bár én évekl óta nem eszem cukrot, de nem mindenki én), EGY palacsinta volt. Nekem 6 palacsintám volt ma ebédkor s ez egy átkozottul fogyókúrás nap, a tegnapi evészet után.


Nem lehet kalóriát mondani, hisz 2 szelet kenyér között óriási a különbség, a durbincsra még súly sincs, a hummuszra sem, de nem tűnik soknak így ránézésre, főleg, hogy mozogtál is.


Azonkívül van, akinek minimum ennyi csak a reggelije a 3 főétkezése közül és fogy, mert nagy a kalóriaigénye. Mit sem tudunk arról, hogy neked mennyi a kalóriaigényed s milyen tempóban akarsz fogyni.

2018. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a kalóriaszükségletem igen alacsony.cukrot nem igazán szoktam enni,a túrós palacsintát is csak udvariasságból ettem egyet,mert nem akartam megbántani a szüleimet.a durbincsot kb 250g-ra saccolnám,a hummusz max egy teáskanálnyi mennyiség volt.
2018. jan. 27. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!