Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnap csalonap es semmi...

Holnap csalonap es semmi otletem, mit egyek?

Figyelt kérdés
Nem telezabalni akarom magamat zsiros cukros dolgokkal,de azert joval tobbet es jobbat enni.Tippeket pls:D az ebed nokedlia tejfolos husi lesz es csokis muffin,de reggeli meg vacsi meg delutanra semmi tippem.
2017. nov. 17. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Reggelre szalonnás-gombás-hagymás rántotta sajtos pirítóssal.... :C :D:D nalam is van minden itthon hozzá, de nem tehetem meg... sad story
2017. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tarts csaló napot mert igazából nincs rá szükséged.
2017. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi és mennyi fér bele a csalódnapodba? Pl.hamburger, sült krumpli, nutellás kenyér vagy inkább zabkása egy kiskanál nutellával, pár kocka Milka csokival?
2017. nov. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus, ha még ötleted sincs, akkor ne tarts. Ez nem kötelező.

Szerintem bőven elég az az ebéd csalásnak.

2017. nov. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam a csalónap azt jelenti, h 1 étkezéskor azt eszek, ami a diétámban nem megengedett,pl ebédre lasagne vagy hambi... A nap többi napján normálisan étkezem. Bocsi, de te nem csalónapot tartasz, hanem zaba napot.
2017. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azaz a nap többi szakaszában* javítva :)
2017. nov. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!