Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le gyorsan 5...

Hogyan adhatnék le gyorsan 5 kilót?

Figyelt kérdés

Nekem nemsokára lesz a Szalagavatóm (dec. 15) és addig szeretnék leadni kb. 5 kg. Arra gondoltam, hogy pár napig csak almát eszem, de attól félek, hamar vissza fog jönni vagy hogy, farkas éhes leszek... Nem tud vki egy "könnyű, hatásos" fogyi? :)

Gyors,hatékony fogyás!?


2007. nov. 27. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyél sok gyümölcsöt (kivéve banán),és igyál rengeteg folyadékot(víz,ásványvíz,gyümlé)!!!Rövidtávon fogyhatsz vele,de ne csináld sokáig.Ha tarósan szeretnél fogyni,nem ez a jó megoldás,csak pár kilótól szabadulhatsz meg a szalagavatóig.Sok szerencsét!Gratula a szalaghoz!
2007. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Csak óvatosan, és igérd meg, hogy nem fogyókúrázol rendszeresen ennyi idősen! Nekem kimaradt a menzeszem egy heti éhezés után, egy évig tartott hormonkezeléssel visszahozni és még híztam is tőle :-( Vigyázz magadra, jó bálozást! (Az almától tényleg éhes leszel, egyél hozzá light sajtot.)
2007. nov. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Hát, hogy itt mekkora okosok vannak. :-O

Egész évben a mekiben tömi a fejét, és 2 hét alatt akar jól kinézni.

Ha most fiatalon elcseszed a táplálkozásod, később sok problémád lesz a súlyoddal. Járj inkább sportolni, és ne hízz meg annyira, hogy ilyen öngyilkos diétákat kelljen csinálnod.

2007. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
34%
sportolassal anyam meg egeszseges taplalkozassal.en ikreket szultem 7 honapoja es a testtomegindex szerint is normalis vagyok,ha te 5 kg-tol megszabadulva szebb leszel azt nem 2 het alatt kell elerni hanem folytonos mozgassal es aktiv eletmoddal.egyel almat aztan mikor gyomorszajsebet kapsz a felgyulemlett savtol menj orvoshoz meg allitasd vissza a hormonjaidat mert hosszutavu bajt okozhat aztan meg parokat is vehetsz ha kihullik a hajad es a strias borodrol nem is beszeltunk meg.de esetleg meg le is szivathatod a folos kilokat.ugyan mar szerinted a szalagavatodon aztfogjak nezni h hany kilo vagy?na meg a sulitarsaid mar lattak elegszer igy es biztos elfogadtak.
2007. nov. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd ezeket végig ebben a sorrendben fenntről lefelé, és rájössz mekkora butaságot kérdeztél "gyorsan" szóval van a baj.


Sok sikert !! jó fogyást !!


Inkább olvasd végig ezeket 1x türelmesen, figyelemmel, és rájössz hogy hogyan kéne lefogyni normálisan ;-)


Sok sikert!!!



[link]


[link]


[link]


[link]

2007. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én egyszer azt csináltam, amikor gyorsan le akartam fogyni, hogy 4 napig joghurton éltem. EREDMÉNYE: - 5 kiló, lógó ruhák, egész napos szédülés. Aztán besokallt a szervezetem és összeestem és 1 hétig (!!!) nem tudtam kikelni az ágyból annyira rosszul voltam. SOHA NE AKARJ GYORSAN LEFOGYNI!!! A mai napig viselem annak a 4 napnak az eredményét....
2009. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!