Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és milyen gyorsan...

Hogyan és milyen gyorsan adhatnék le 2-3 kg-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)


163 cm és 50 kg vagyok. Csak derékra hízok, és ez elég undorító. Itthon nem csinálok semmit, gépnél ülök egész nap. Van mikor kimozdulok itthonról és sétálok egy olyan fél órát. Ez nem elég..Nem táplálkozom egészségesen. Nagyon zavar az a kis..nagy úszógumi a derekamon, egyszerűen hányok magamtól. Eddig nem voltam elég elszánt, de mostmár érzem, hogy valamit kellene tennem. Arra gondoltam, hogy futnék 40 percet reggel és este, de ezen kívül még kellene valami.. izmosodni is szeretnék.


Kérlek abban is segítsetek, hogy miket kellene ennem, milyen gyakorlatokat csinálni, vagy azt is, hogy honnan tudnék letölteni valami Rubint Rékát vagy valami ehhez hasonlót.


Kérlek segítsetek! Sulira szeretném rendbehozni magamat!

Előre is köszii a válaszokat!


2011. júl. 5. 15:25
 1/1 anonim válasza:
2-3 kg-t 2 hét alatt úgy letudsz adni,ha csak kihagyod az édeséggeket az étrendedből,és nem eszel 5 után :) ha izmosodni is szeretnél,akkor fuss!
2011. júl. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!