Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma sajnos elrontottam a...

Ma sajnos elrontottam a diétámat. De ha ezen a héten majd csak vasárnap eszek ebédkor, akkor nem hízok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 15:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem, de vágd fel az ereidet, gyorsabb halál :D
2018. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nem tudok immunis lenni az emberi korlátoltságra, ezért minden egyes alkalom fájdalmas a vele való találkozáskor. :D
2018. jan. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
vasárnapig nem is eszel semmit?
2018. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Ez egy elég idióta ötlet... Egy nap miatt nem fogsz hízni semennyit. Ezt engedd el, és folytasd tovább a diétát, max. egyél kevesebbet. Így jobban jársz, elhiheted.
2018. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem fogom fel, miért kéne koplalnod napokig emiatt. Azt sem tudom, mennyire rontottad el. Ha csak picit, mint pl. én tegnapelőtt (2500 kcal, ami nekem enyhe többlet), akkor folytasd normálisan, max. edzel kicsit többet, hogy még ellensúlyozd is valamelyest. Nekem néha kell is egy erősebb nap, fizikailag és lelkileg is.

Ha nagyon elszálltál, akkor tarthatsz egy szolid napot, úgyis tele vagy, bizonyára könnyű, bár ez eléggé egyedi. De hogy koplalj napokig...? Én aztán nem vagyok ellene a böjtnek, ha valakinek az jön be, de nem ilyen buta okból s nem is ilyen hosszan, ha lehet. Az anyagcserét inkább ne lassítsuk be, az kontraproduktív.

2018. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A legsz.rabb, hogy hétfő van.

Vasárnapig kínkeserves lenne...

Mit értesz azalatt, hogy elronrottad?

Szerinted egy elrontott napért majd' egy hétig vezekelned kell? Ha így gondolod van baj, nem kicsi. 😮

2018. jan. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Meert haraxom magamra, igy sose fogyok le es ugy dontottem h akkor most buntetesbol nem eszek ezen. heten, csak a vasarnapi "kotelezo" ebeden.

Elrontottam: megettem a maradek(6db) dios kekszet, amit a hetvegen csinaltunk,melle 3sor milkacsokit.

Emellett ettem meg: egy tanyer krumpligulyast egy db sajtos pogacsaval meg 8db napolyit "masodiknak" meert nem vol itthon mas kaja azt ehes voltam. De mar banom, inkabb maradtam volna ehes. F@.... Sz kivanmagammal...

2018. jan. 29. 17:28
 8/17 anonim ***** válasza:

Figyi, inkább egyél 1200 kcalt minden nap.

Semmit nem csesztél el.

Ha most ezt a hülyeséget akarod csinálni az lesz az eredmény, hogy 2 nap múlva felfalod a hűtőt és nagy eséllyel a spájzot is.

2018. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem fogom. Az 1200sok nekem.

Ezt a hetet lebojtolom, biztos ami biztos.

Aztan visszTerek a dietamhoz.

2018. jan. 29. 17:49
 10/17 anonim ***** válasza:

HÁt én nem hiszem el hogy komoly a kérdés, így már végképp. :D

Ha mégis, akkor meg valami extra fiatal lehet, aki most ezt mondja, de holnap már mint a kisangyal, úgy termeli be az ebédet a menzán. :D Mellé teszem, SZERENCSÉRE...

2018. jan. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!