Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Léböjtkúrába szeretnék kezdeni...

Mucicuci kérdése:

Léböjtkúrába szeretnék kezdeni. Körülbelül 5-6 naposba . Hogy kezdjem bele?

Figyelt kérdés
Miket igyak ? És mennyi felesleg mehet így le ?

2018. jan. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak vizet és némi izmot fogsz veszteni + legyengülsz.

Megéri?


Inkább egy kiegyensúlyozott, hosszú távon is tartható, mértékletes étrendre kellene áttérned, úgy valóban fogynál.

2018. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogalmad sincs, hogy mit is takar ez a kúra. Előbb tájékozódj szakoldalakon.


Kezdésnek 1-2 nap is megteszi.

2018. jan. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kúra előtti napon már csak gyümölcsöt, zöldséget és joghurtot egyél, semmi nehéz étel, hogy ne kapjon sokkot a szervezeted.

Én 8 napig csináltam, nekem 6kg ment le, de 2visszajött, ami víz volt.

Zöldség, gyümölcs leveket, leszűrt leveseket, turmixitalokat és sokvizet, ásványvizet fogyaszthatsz. Napi 3litert kell innod.

2018. jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleg gyakorlailag semennyi nem fog lemenni, izomból jó sok, meg veszítesz valamennyi vizet. Leginkább úgy kell belekezdeni, hogy nem kell belekezdeni. Ha ennyire nem tudsz semmit, akkor meg főleg ne.
2018. jan. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltam egy 5 naposat, de nem jött be. Oké, fogytam, de az csak víz volt kb. És a 3. nap után már alig bírtam, de márcsak a pénz miatt is, amit kiadtam rá, megcsináltam. Talán energikusabb lettem, de pár napig. Inkább ilyen leveket igyál napi szinten, mondjuk a reggelid mellé 1 pohárral és azzal sokkal többet teszel az egészségedért. Nem éri meg :/
2018. jan. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!