Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lemértem a fenekemet, combomat...

Lemértem a fenekemet, combomat, vádlimat. Szerintetek nagyon sok? Valami edzéstervet tudn. átok mondani hogy fogyjak belőle? Többi lent.

Figyelt kérdés

Fekék:96 cm

Comb: Felső részén,ahol a legvastagabb:56 cm,középen(térd,és felső rész között 49 cm,szóval nem olyan egyenes a combom,kicsit befelé "nyomódik" a hús/háj/izom x"D)Bocsi ezt elég hülyén fogalmaztam meg,de azért remélem értitek:)

Vádli:Legvastagabb helyen:39 cm

Edzek,de nem nagyon fogyok sajnos:( Hasam,csípőm szép,de a lábaimmal nem vagyok megelégedve..:( Vmit tudnátok ajánlani hogy hogy edzek a lábaimra,fenekemre?


2010. jún. 6. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi baj.
2010. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
futás, szobabicikli!
2010. jún. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogj bele a futásba,de az étkezésedre nagyon figyelj oda mert az a lényeg!!!
2010. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elkezdtem futni,vádlim fogyott 2 centit.:):)
2010. júl. 29. 19:42
 5/9 bubuzéla ***** válasza:

"Elkezdtem futni,vádlim fogyott 2 centit.:):)"

Ez most ugye csak vicc volt? :D


Edzetlenül a futásnak nincs értelme, nem tudsz zsírégető tartományban maradni. Szobabicaj, vagy gyaloglás, ha zsírt akarsz égetni. 39-es vádliból meg nem tudom hova akarsz fogyni. Egy átlagos férfi bicepsze is nagyobb ennél.

2010. júl. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem akarlak letörni de az a vádli-fogyás csak mérési hiba. fuss meg bringázz ahogy a többiek is tanácsolják

én javaslok mellé egy kis kondit is teljes testre. őrülten jó gyakorlatok vannak combra és fenékre.

Kellemes fogyást! A fogyás 50-60% a kaján múlik arra is figyelj naon

Kellemes fogyást!

2010. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Megmértem,37 cm..Amúgy fél 2-től este 8-ig vagyok kint egyik barátommal,elég sokat futunk.6 éves versenytánc áll mögöttem,nem vagyok teljesen edzetlen.. Akkor nem értem hogy lehet több mérés után is ugyanúgy 37 cm a 39 helyett...:D Na mind1:/
2010. júl. 29. 22:52
 8/9 bubuzéla ***** válasza:

Ha meg versenytáncoltál évekig végképp nem értem mi olyan nagy csoda egy 37-s vádliban. Az lenne a csoda, ha még ennél is kisebb lenne.


"Edzek,de nem nagyon fogyok sajnos:( Hasam,csípőm szép,de a lábaimmal nem vagyok megelégedve..:( "

Ha eddig lábra edzettél évekig ne csodálkozz, ha ott izmos vagy. Nem értem mi a gond. 56-os combbal és 37-es vádlival nem vagy még fitness modell kategóriában sem. Edz felsőtestre és akkor arányos leszel.

2010. júl. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy nem csak sok izom van ott..Sok zsír is van,meg a fenekem narancsbőrös..:'((Na azt szeretném leedzeni..De nem nagyon megy...:/ Kifejezetten fenékre tudsz valami gyakorlatot??:/
2010. júl. 30. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!