Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 óra biciklizés ma 36 kmt...

3 óra biciklizés ma 36 kmt tekertem, de meg is álltam közben. Éhesen értem haza, és vacsorával együtt 1480 kcalnál tartok . Ehetek meg vmit? 20/l 77kg/174 cm

Figyelt kérdés
2010. jún. 6. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Annyira tudom hogy mit érzel! És annyira írnám, hogy áhhh, egy szelet pirítóstól nem lesz bajod de...inkább próbálj meg csak vmi zöldségestálat összedobni, dresszing nélkül. Talán tea mézzel még.

De ha nagyon éhes vagy, egyél! gondolom 1500kcal per nappal számolsz, úgy jól lehet fogyni. Egyszer élünk, azért én mégis kitartást kívánok neked!

Nemsokára mehetsz aludni, reggelizni pedig úgy is lehet :)

2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne ehetnél? Mondjuk ne pizzát, meg ne müzlit :) könnyűt, egészségeset! Jó étvágyat!
2010. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2 db répánál maradtam, az csak nem sok?
2010. jún. 6. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
nem,de neked télleg kell fogyoznod kitartás:S:)
2010. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 répa mellé egyél még némi fehérjét (joghurt, túró, csirke, felvágott) és kis szénhidrátot zöldség vagy gyümölcs formájában
2010. jún. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


előző vagyok, a bringázáshoz még javaslom az izotóniás italt, a Biotechnek van olcsó saját márkás koncentrátuma


és tényleg egyél 2 répa 3 óra sport után kevés még simán ehetsz a fogyókúra mellett is 2-300 kcal-t

2010. jún. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!