Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? Mit csinaljak?...

Mi lehet a baj? Mit csinaljak? Csípőből szeretnék leadni

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok a méreteim

Mell:83

Has:65

Csípő:92

Nagyon szeretném ha a csipom kisebb lenne, rengeteget kardiozok, feherje dietat csinalok de ahelyett hogy menne le, inkább izmosodok. Mit csinaljak hogy lemenjen a csipom..? 18L


2018. jan. 22. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Kaloria deficit
2018. jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

NINCS helyi zsírégetés és NINCS helyi fogyás, ilyennel ne is próbálkozz. Ha fogysz a csípődről, akkor a tested egész részéről is fogy, mert kb. hasonló arányba megy le mindenhonnan a zsír. Egyébként nem lehet, hogy genetikailag széles a csípőd (a csípőcsontod)?


Ha tényleg kardiót csinálsz, akkor szinte kizárt, hogy nagyon izmosodj, lányoknak a nagy súlyos edzés mellett is ajándék minden gramm izom, keményen meg kell érte küzdeni. Még egy: mi az Isten az a fehérje diéta, és miért azt csinálod? Főleg, ha nem akarsz izmot építeni, akkor felesleges az extra fehérjebevitel.

2018. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hogy mi a baj? Az, hogy csípőről akarsz fogyni.Mert ha ilyen lenne csakis 90-60-90-es nők lennének a földön.

Örülj, hogy izmod van. És hova akarsz ennél kisebb csípőt?

Tornázz, formálódj! A csípőcsontodat nem tudod lefaragni.

2018. jan. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
176centis magassághoz a 92-es csípő nem széles, sőt még vékony is (főleg, ha jó helyen mérted).
2018. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nincs helyi zsírégetés, rosszul fogalmaztam. Szoval arra gondoltam hogy nagyon Csontos mar a felső testem es ez igy nagyon rossz.. kezilabdazok komoly szinten lehet ezert sem megy annyira a labbol fogyás, pedig rengeteget futok mert hosszutav futo is vagyok, naponta 2x edzek, csak feherjet eszek mert ettol szalkasodok, de csípőből az Istenért sem megy, az arcomon is Elegge meglátszik es jo lenne mar visszább fognom ezt a szigoru dietat csak ameddig nincs meg a 90 muszaj.. ( ez egy masik sztori hogy miert) L-karnitint is iszok de semmi, lehetseges hogy nem tudok belole tovabb fogyni ? Csak drasztikusan?
2018. jan. 23. 19:06
 6/6 anonim válasza:
Oké. Miért ez a cél?
2018. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!