Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 163 centihez 45 kiló milyen?

163 centihez 45 kiló milyen?

Figyelt kérdés
nem akarok elhízni, de konkrétan szörnyen érzem magam, pedig alig eszek egy nap kb. egy almát, légyszi írjatok véleményt. köszi elõre is 0_0

2018. febr. 7. 22:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kevés, napi 1 almával csodálom, hogy nem vagy kevesebb vagy halott, illetve gondolom s remélem, nem régóta csinálod. Azzal tisztában vagy, hogy kb. nulla evéssel nem működik az emberi szervezet...?
2018. febr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
(A keveset úgy értsd, hogy azért lehert valakinek egész fiatalon és izomszegényen jó... De némi izom jól fog jönni egy ponton. A jelenlegi koplalásoddal ellentétes irányba haladsz.)
2018. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyeeeen? Katasztrofális! 10 kilót híznod kell! Percekre vagy a kórháztól és az erőszakos táplálástól! Egyél, és ha nem tetszik a családod, kérd meg a szüleidet, hogy kerítsenek neked egy pszichológust. Amíg még élsz!
2018. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Napi 1db alma?

Figyi, nyugodj meg, egyáltalán nem nagy a súlyod, sőt vékony vagy. Viszont, ha ezt így folytatod, később hízékony leszel, mivel belassítod az anyagcserédet, meg hozzászoksz a szinte semmi energia bevitelhez.

Szóval kezdj el fokozatosan többet enni. Pl az almát edd tízóraira. Reggelire egyél egy kispoharas joghurtot. Igyál egy teát.

Ebédkor egyél levest, majd húst körettel, zöldséggel gazdagon vagy főzelék, de ilyen soványan bármit ehetsz. Nem kell nagy mennyiség, de egy kicsit kell és az legyen tartalmas, egészséges.

Uzsira ehetsz mégegy almát.

Vacsorára tejtermék, zöldséggel. Vagy ehetsz ebédmaradékot vagy vmit, amiben fehérje van meg zöldség.

2018. febr. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Krecc15 válasza:
100%
Kórosan sovány,ha eleget mozogsz akármennyit és akármiből ehetsz.
2018. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Krecc15 válasza:
Én 185 centi vagyok,és kb 92-95 kiló de nem nagyon látszik
2018. febr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Ugye te is tudod, hogy anorexiás vagy?

CSak szólok, hogy haltak már meg így a modell iparban is leányzók, hogy alig ettek. Aztán egyszer csak szépen összeestek, mert megállt a szívük, nem bírta tovább a szervezetük.

2018. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

vékony és szép. De ez nyilvány nem csak a kilón múlik, hanem az arányaidon is.


Ne éheztesd magad: egyél salátát, olajos magvakat és húst is nyugodtan. Igyál tiszta vizet is és sportolj rendszeresen. Tánc, torna, futás, bicaj.

2018. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kevés szerintem. Én 164 centisen és 51 kilósan is már vékony voltam, de az még pont oké volt. A te súlyod szerintem már túl kevés. Inkább egyél többet és sportolj. Akkor szép egy test, ha feszes, formás.
2018. febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Szia szerintem NAGYON NAGYON keveset eszel. Szörnyen sovány lehetsz. Egyél napi 1400 kalóriát!!! És amúgy

50-68 kg között kéne lenned. Kérlek szedjél fel egy 5-8 kilót :) Remélem jól fogod magadat érezni.

2018. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!