Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérnek látom magam, valaki...

Kövérnek látom magam, valaki tud egy jó fogyókúrát amivel gyorsan le lehet fogyni?

Figyelt kérdés

13 vagyok,166 cm és 47 kg. Szerintem ez sok. A lábaimat vastagnak látom. Sokan mondják hogy "tök jó alakod van" Meg hogy " Hát te hülye vagy,örülnék ha nekem ilyen alakom lenne!" De szerintem nem igaz. Amikor bele nézek a tükörbe,akkor elmegy az életkedvem. Minden szempontból kövérnek érzem magam, annak is nézek ki. Amikor bele nézek a tükörbe,akkor elszégyellem magam.Folyton azt kérdezem magamtól,hogy mindenki más olyan szép,akkor én miért nem lehetek az? Gyakran van olyan,hogy undorodom az ételtől. Van,hogy csak azért eszem meg az ételt,mert már nagyon éhes vagyok. De volt már arra is példa,hogy akármennyire is éhes voltam, nem ettem. Azon is elgondolkodtam,hogy anorexiás vagyok, de mindig elhesegettem a gondolatot,nincs semmi ilyes fajta bajom,de néha felszokott bennem merülni ez a gondolat. Igazából nem akarok annyira lefogyni,hogy 30-20 kilós legyek. Csak pár kilót. Minden osztálytársam 40,41 kilós. Vannak olyan lányok is akik 31,35 kilósok. Nem érzem magam oda illőnek. Mindig azon gondolkodom,amikor megnéznek az utcán. Hogy miért nem tudok lefogyni,ha már mindenkinek ennyire kiböki a szemét a súlyom. Valaki tudna pár fogyókúrát ajánlani,amivel gyorsan meg lehet szabadulni a feleslegektől?

A "hülye vagy" és hasonló válaszokból nem kérek,köszönöm. Ezzel is tisztába vagyok.



2018. febr. 10. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs felesleged, így nem tudsz megszabadulni tőle.

Csak mert az osztálytársaid izomsorvadt múmiák, jobb, ha te nem vagy az.

2018. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szúrjuk be az utolsó 2 tagmondatom közé, hogy "attól még neked nem kell fogynod", jobb lesz. Túl gyorsan írtam és váltottam, amikor nem kellett volna.
2018. febr. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azon túl, hogy nem kell semmit fogynod, azt másnál se értem, hogy: gyorsan.

Ha mégis, mire a sietség? Az nem vezet jóra.

2018. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

166 cm és 47 kg az kb. (Persze ez nem teljesen pontos érték) 17-17.1-es BMI.20-as BMI alatt,ha jól tudom soványnak számít az ember.Mivel kérted,hogy ne csak úgy mondjuk,hogy nem vagy kövér,gondoltam ha tudományosan közelítem meg,akkir elhiszed:nem vagy az,sőt!

174 cm vagyok,kb 56 kg.Veled egyidős.Én is gondoltam így,hogy kövér vagyok,de rájöttem:ha mindig máshoz hasonlítom magam,akkor sosem leszek elég jó magamnak.

2018. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, csak anorexiás ;)
2018. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem sietni akarok, csak ismerem magam. Ha egy hónapos fogyókúrát akarnék csinálni,akkor nem birnám ki végig. Ezért szeretném,hogy 1-2 hét után le tudjak adni magamról pár kilót.
2018. febr. 10. 18:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok anorexiás
2018. febr. 10. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:

Küldj egy bikinis kèpet, mert ezek alapján vèkony vagy amiben látszik a tested ól cicagatya, haspóló ès normálisan állj.

Ennyi alapján inkább híznod kène 5öt kb

2018. febr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1-2 hét alatt csak nagyon kövérek tudnak fogyni pár kilót zsírból s még egészségesen is (nagyon kövér: pl. ha rajtad lenne még 100 kiló).


Mivel neked nincs miből fogynod, a heti fél kiló is eléggé gyors fogyásnak minősül véleményem szerint.

2018. febr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lekoplalsz magadról pár kilót, amitől csak rosszabbul fogsz kinézni. Aztán visszatérsz a korábbi életmódhoz, hisz egy hónapig sem vagy képes változtatni rajta, s fel fogsz szedni nem kevés zsírt.


Kitalálom, a 31-35kg-os osztálytársnőid alacsonyabbak, nem annyira serdültek.


Neked pszichológus kell, olyan, aki ért a táplálkozási zavarokhoz, mivel már anorexiás vagy. Igen, az vagy, hisz a súlyod megszállottja vagy, undorodsz az ételtől, azt hiszed, minden negatív gondolatod/érzésed oka a nemlétező túlsúlyod.

2018. febr. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!