Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye kövér vagyok?

Ugye kövér vagyok?

Figyelt kérdés

170 cm és 78 kg 17 éves lány vagyok, probáltam már 90 napos diétát, 1200 kcal diétát..egyik sem használt csak rövid távon.

Tudom rengeteg ilyen kérdés van de jól jönne ha valaki a saját tapasztalatai alapján segítene/tanácsot adna

Köszönöm



2018. febr. 11. 12:09
 1/9 anonim válasza:
51%

Igen, kövér vagy. Nem attól kell várni a csodát, hogy 3 hónapig koplalsz, utána pedig ugyanannyit eszel, mint korábban.


Meg kell változtatnod az életviteled, nem fogod megbánni. Jó csaj akarsz lenni vagy örökké nyafogni, hogy nem használ a diéta?

1. Minden nap mérd magad mérlegen, ha nincs mérleg, vegyél.

2. Kezdj el mozogni, pl. napi pár km séta a jó levegőn vagy más sport.

3. Egyél minőségibb kaját, ami nem hízlal. Nézz utána, hogy amiket eszel, az egészséges-e, hízlal-e. Hagyd el, ami nem passzol. A cukor bevitelt fogd vissza (kóla, csoki pl). Magyarán nem kell teljesen lemondanod a ezekről, csak egyél fele/harmada annyit.

4. hagyd el az egészségtelen, hízlaló szarokat (péksütemény, stb), egyél kicsit kevesebbet. Nem kell koplalni, nem is egészséges.

4. Nincsenek csodák, nincs csoda fogyókúra


Akkor írj legközelebb, ha a heti 5x mozgás + minőségibb kaja + cukorbevitel visszafogása nem használ.

Sztem ezzel heti 1 kg-ot le lehet adni kényelmesen.

2018. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Hagyd az ehhez hasonló diétákat, a leghatékonyabb eredményt,a hosszú távú megoldást az életmódváltás ad. Ha elég elszánt vagy,akkor belevágsz, és egy bizonyos idő után alap dologgá fog válni az, hogy egézségesebben élj. Én egyébként a kalóriabázist használom, elvégre a fogyáshoz legfontosabb, hogy több kalóriát égessünk el, mint amennyit beviszünk.
2018. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha itthon zumbázok napi 1 orát az mozgásnak megfelel?
2018. febr. 11. 14:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kövér, de van túlsúlyod, ez tény. Ahogy már írták, nem időszakos diétákkal kéne próbálkoznod, hanem teljes, tartós életmódváltással. Ki kell tapasztalnod, hogy mi válik be neked.
2018. febr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En nekem is ugyan ezek a mereteim voltak tavaly marciusban.Azota a sulyom 65 kg.1200-1300 kaloriaval fogytam, volt olyan idoszakom amikor 1500at ettem, akkor is fogytam, csak kevesebbet.Neha 2300 folott volt a napi bevitel. A legfontosabb az hogy ne add fel.En 6honap alatt fogytam 11 kilot. Sok kitartast
2018. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez határeset, illetve attól függ, hogyan nézel ki. Mindenesetre van felesleged, nem is nagyon kevés. De nem gond, megszabadulhatsz tőle.


Mi volt a gond az 1200 kcalos diétával azonkívül, hogy ez roppant kevés kalória neked? Fogynod azért kellett vele, tartósan is, ha bírtad...


Azt ajánlom, amit mindenkinek: válts egy jobb életmódra. Hizlaló étel ugyan nincs, csak a kalóriatöbblet hizlal, de az egészség is fontos és a laktató hatás is... Úgyhogy nagyon nem mindegy, mit eszel.

2018. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

- elég 30-40 perc zumba is, de akkor abban ne telefon nyomogatás legyen, hanem intenzív edzés

- annyi lányt látok edzőterembe járni, akik a fele időben telót nyomogatnak, aztán csodálkoznak, hogy alig fejlődnek, meg siránkoznak, hogy nekik ez nem működik

- de a legfontosabb a folytonosság: legyen meg a heti 3-4-5 alkalom, és nincs olyan, hogy kimarad! nincs olyan, hogy most két hét szünetet tartok!

2018. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és a segítséget.Amint sikert látok a tükörben és a mérlegen közölni fogom veletek (:
2018. febr. 11. 20:37
 9/9 anonim válasza:
hogy haladsz?
2018. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!