Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le? 14/l

Hogy fogyjak le? 14/l

Figyelt kérdés
Már egy párszor próbálkoztam különféle diétákkal,de sosem sikerült, mert mindig a gyors súlyvesztésre akartam menni. Most ott tartok, hogy 85kg, 165cm vagyok 14 évesen. Nyár végén 70kg körül voltam, szóval nagyon gyorsan felszaladt 15kg. Ezt szeretném leadni (nekem már az is jó, ha 15 lemegy), de valami hatásos, lassú módszerrel, vagy akár teles életmódváltással. Erre szeretnék kérni tippeket, étrendeket, valamit ami másnak már bevált, vagy jónak találja. Köszönöm szépen előre is a válaszokat.

2018. febr. 6. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Támogatom az életmódváltást, mindenkinek ez az igazi, de te annyira gyorsan tudsz hízni, hogy nincs is más esélyed, hiába is fogynál le valahogy, hipphopp visszaszednéd.

Nyilván mozogj is, az egészséges életmód része és segít is.


A legjobb a személyre szabott életmód, amivel jól érzed magad és sokáig tudod tartani gond nélkül. Kinek ez, kinek az válik be, kinek fokozatosabban érdemes, kinek drasztikusan... Első körben megnézném az étrendemet a helyedben s változtatnék a gyenge pontokon, az nem drasztikus, de már meghozhatja a kezdeti sikert.

Cukros italok és ételek, túl sok zsír túl sok szénhidráttal, sok feldolgozott étel, rágcsák, amikből ipari mennyiségeket tudsz enni, nem laktató ételek... Ezek problémásak lehetnek.

2018. febr. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kenyeret nem eszek, levesekhez meg ilyesmi, csak szendvicset csinálok belőle, iskolába vinni, de a rágcsák azok megvannak. Általában délutánonként, mert délelőtt tudom szabályozni, hogy mennyit viszek suliba (büfébe meg nem nagyon van idő szünetekben elmenni)
2018. febr. 6. 11:28
 3/6 anonim válasza:
100%

Szia! Sajnos sok tanácsot nem tudok adni fogyás kérdésben, mert én inkább a soványsággal küzdök, viszont érdemes lenne pajzsmirigy vizsgálatra elmenned, ha ilyen gyorsan felszaladtak a kilók, attól is lehet. A párom is épp 14 volt, amikor kiderült nála, hogy pajzsmirigy alulmüködése van. Vérkép alapján könnyen megállapítható. Sajnos nőket jobban érint, javaslom, hogy mindenképp járjatok utána ennek, mert gyógyszeres kezeléssel lehet (és kell is) rajta segíteni!

Üdv

2018. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! El fogok menni!
2018. febr. 12. 19:14
 5/6 anonim válasza:

Miért akarsz fogyni?

Szerintem irtó dögös lehetsz ezekkel a paraméterekkel.

2018. febr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Emberek válasza:
A másik amit esetleg érdemes lenne kivizsgáltatni az az inzulin rezisztencia, 3 szúrás, 0, 60, és 120 percnél. Barátnőmnek pont ez volt a gondja. 3 hónap alatt hízott kb 15-20 kilót. De nála éltünk a gyanúval, hogy ez lesz a gond, csak megbizonyosodni akartunk róla
2018. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!