Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek bedurrant vagy...

Szerintetek bedurrant vagy tényleg híztam?

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdem egy uj fajta hasizom gyakorlatot, amiben èreztem hogy a combom is aktivan dolgoznak. Kb 45percet tornázhattam.Ma reggel mèrtem magam ès a mèrleg 30dk val mutatott kb többet. A combomra sosem szoktam edzeni. Lehet ezèrt durranhatott be ilyen gyorsan?

Ill. Lehet az a "felszedett"csak benne lèvő víz?



2018. febr. 12. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan 30 dekán aggódsz? Elárulom, egy ember egy nap 1-2 kilót változik. Ennyire ne legyél megszállott.
2018. febr. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Èn tisztába vagyok vele, hogy változik naponta a testsúlyúnk a felszedett víz, ès táplálèkok miatt.

De kb minden 3-4. Napmèrem magam ès mindig ugyanannyi vagyok, ezèrt lepődtem meg, hogy többet mutatott a mèrleg.

2018. febr. 12. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Heti fél kiló fogyás az ideális, ha ez megvan, akkor jól haladsz. A sűrű méregetésbe bele fogsz őrülni. Látod, már kezdődik is. Állj hetente vagy kéthetente mérlegre, mert egy hónapot úgy sem bírsz ki!
2018. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot!

Tènyleg bele fogok zavarodni, hanyagolom is a mèrezkedèst!!

2018. febr. 13. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!