Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg híztam, vagy ez csak...

Tényleg híztam, vagy ez csak víz? Ha 4 napig nem eszek, mennyit fogyhatok?

Figyelt kérdés

Nagyon meghíztam decemberben, 168 cm és 54 kg vagyok. Két hete mikor mértem 53.9-et mutatott a mérleg. Viszont szombaton mikor ráálltam, 54.6-ot (!!!). A két mérés között napi 1000 kalóriát ettem, illetve sajnos volt 3 zabálós nap, tudom, nem kifogás, de azért mert mostanában elég pocsék lelkiállapotban vagyok. De nem hiszem, hogy ettől híztam volna, főleg, hogy ezek nem egymás utáni 3 napon voltak, meg látszatra mintha inkább fogytam volna.

Kiderült, hogy pénteken lesz orvosi vizsgálat a suliban, és súlyt is néznek. Nem akarom, hogy ilyen magas szám legyen a papíromra írva. Ma (hétfő) reggel ettem egy tál tejberizst kakaóporral, azóta viszont semmit. Ha egészen péntekig, a mérésig nem eszek semmit, mennyit fogyhatok? Tudom, hogy ez nagyrészt víz lesz és visszajön, de most tényleg a szám a lényeg.

Egyébként 48-49 kg a célsúlyom.



2018. febr. 5. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Menj pszichológushoz
2018. febr. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony vagy, nem is olvastam végig, elég volt, hogy vékonyan pörögsz a 10 dekákon, amikor a személymérlegek jó, ha kilóra pontosan mérnek ugyanott, a testsúlyod viszont nem kilóra ugyanannyi mindig tökugyanannyi izom, zsír mellett sem, mert a víz, salakanyag sokat változik.


Tökmindegy, milyen magas szám van a papírodra írva... Te figyelsz, milyen beteg hozzáállás ez?

Én nem akarok hájas hasat, mert ronda és egészségtelen és hosszú ideig akarok élni, minél jobban. De a konkrét számokra olyan magasról teszek, amennyire nem fontosak.


Beteg dolog a számok varázsában élni s azon izgulni, hogy a semmit nem jelentő, koplalással elérhető minimum minél kisebb legyen.

2018. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te agyilag vagy pocsék állapotban. Anorexiás vagy. Vagy teljesen hülye. Mindenesetre szükséged lenne szakorvosi kezelésre. Dilidokira.
2018. febr. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 Szigolaúgus 1 nap
2019. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!