Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár óta 5 kilót híztam. Mit...

Nyár óta 5 kilót híztam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
168 cm és 56 kg vagyok. Nyáron még 51 kg voltam, az úgy jó is volt. Viszont suli miatt nem volt sok időm edzeni és a kaját sem mellőztem. Most meg nem tetszik, ahogy kinézek. Gyakran sírógörcseim vannak miatta. Valami tanács?

2017. dec. 2. 00:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél sokat.
2017. dec. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az a te lustasagod hogy nincs heti 3-4x fel vagy egy orad edzeni.
2017. dec. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hízzál még 5-öt következő nyárig. Vagy ne. Tegyél, amit akarsz.

De 168 cm 56 kg még egyáltalán nem rossz, valószínűleg jobban nézel most ki, mint 51 kilósan.

2017. dec. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, valójában lustaságról volt szó, de a fáradtságból eredő lustaságról. Az iskola nem kis piskóta.
2017. dec. 2. 08:34
 5/15 A kérdező kommentje:
Talán nőiesebb lettem, de nekem inkább tetszett, amikor vékony testalkatom volt.
2017. dec. 2. 08:36
 6/15 anonim ***** válasza:

"Az iskola nem piskóta" ... :DDD


Ne haragudj, de ezen jót kuncogtam... Kislány, a tegnapi 13 órás munkám után még este fogtam magamat és ráültem a szobabiciklire legalább csak egy 20 percet is tekerni (fél óra volt a terv, de aztán hívott a párom, h mehetek érte), pedig a hátam közepe sem kívánta, mivel fizikailag és szellemileg is el voltam fáradva.. Minden csak az akarat kérdése... Úgyhogy a sulival ne is gyere :D

2017. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tegyem hozzá, h ez este fél10-kor volt, akkorra értem haza :)
2017. dec. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
ha majd dolgozni fogsz leszel vagy 100 kiló ha már most így állsz hozzá
2017. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Gyakran sírógörcseim vannak miatta"


Ez most komoly????! Mi lesz, majd mikor az elso krapek kirakja a szurod/megcsal, mikor megjelennek az elso rancok, stb stb.. Igaza van itt minden hozzaszolonak, a suli nem kifogas! A munka sokkal nehezebb lesz! Kulonben nyugi, most vagy jo! Nem kell piszkafanak lenni!!! Tanacs: hacsak teheted ne ulj le!

2017. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem hisztizni kell, hanem felemelni a hátsód és edzeni/lemenni futni, sétálni.

Egyébként egyáltalán nem vagy túlsúlyos, még 60kilósan se lennél az.

2017. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!