Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne gyorsan leadni...

Hogyan lehetne gyorsan leadni pár kilót?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves vagyok 174 cm es 61 kiló. Eddig rendszeresen sportoltam de 3 hónapja abbahagytam és mellette ugyanannyit ettem mint rendszeres edzés mellett így elkezdtem hízni. Tudnátok tanácsot adni hogyan és kb mennyi idő alatt tudnek lefogyni pár kilót? Milyen gyakorlatokat kéne csinálnom és mennyit naponta? A nassikat probálom most már teljesen elhagyni bár néha azért szoktam csokit enni de péksütit, chipset és társait már egyáltalán nem
2018. febr. 12. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A fogyáshoz kalóriadeficit kell. Persze a mozgás az egészséges életmód része és besegíthet, de a táplálkozásodon múlik, hogy végül fogysz-e. A csoki belefér, nem azon múlik a kalóriadeficit (akinél mégis bekavar, az ne egye).
2018. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Ez 1xű, térj vissza a sporthoz.
2018. febr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!