Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel elerhetem igy a celom?

Ezzel elerhetem igy a celom?

Figyelt kérdés

Elhataroztam, hogy holnaptol fogyozok. Minel elobb szeretnem elerni a ktuzott celsulyt, ami 40kg. Az alabbi eletmoddal.

Reggel fel orat setaltatom a kutyamat azutan reggelizem. Ilyenkor egy kis gyumolcsot eszem, pl egy fel narancsot vagy almat. Azutan elmegyek iskolaba. Oda vettem ilyen korpovit kekszet ebbll ennek 2 szemet. Itthon ebedelek. Leves vagy fozelek. Ha fozelek akkor fott tojassal ennem, ha leves akkor utana csinalnek olyat, hogy salata levelre teszek csirkemellsonkat es feltekerem tehat ilyen sonkatekercs es emelle meg paradicsom vagy paprika. Az egesz ebedhez eszek egy papirvekony piritost. Ezutan tanulok, majd elmegyek megint kutyaval setalni, masfel orara. Ezutan tornazok(labemelesek, felules, guggolas). Sajnos csak ilyenkor tudok vacsorazni, mert a sulibol keson erek haza. Szoval vacsora ilyen fel 8 fele, ilyenkor egy joghurtot ennek meg max egy kis gyumolcs.

15/L 148cm 65kg.

Szerintetek sikerulhet? Mennyi idobe fog telleni?


2018. febr. 13. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Értem, hogy alacsony vagy, de fejlődésben s kb. annyira a súlyod, mint az enyém... Amit leírtál, az brutális koplalás.

Egyél is azért valamikor, most komolyan.

Nem jó, hogy csak az ebédedben van egy picurka fehérje (gondolom, a főtt tojás nem 8 darab, pedig annak kéne lennie, ha más valamirevaló fehérjeforrást nem akarsz. s ez még visszafogott fehérjeigény, amit én írok a 8 tojással, fogyáskor általában többet viszünk be, ha jót akarunk).

2018. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát akárki akármit mond neki 40 kg pont jó szóval annyival nem lesz anorexiás. Amúgy szerintem számold ki mennyi kalóriát kell enned fogyáshoz és számolj. De ne koplalj mert azt úgyse birod sokáig.
2018. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Az ebedhez nem irtam mennyiseget, az egy kisebb tanyerytehat egy ilyen normal adag fele lenne kb 1-1,5merokanal es hozza 1db tojas, a sonkatekercsbol 2 ilyen lenne.

Ez tuti nem koplalas, probaltam azt mar, hogy egesznap 1 pohar rostos gyumolcslevet ittam meg vizet, par nap utan rosszul teljesitettem, rosszul voltam.

Az alap etkezesem amugy, ahogy eddig etkeztem:. Reggeli muzli tejjel vagy tejbedara. Suliba 2 szendvics sima zsemlebol vajjal parizsival sajttal majonezzel. Ebed otthon egy tanyer leves meg egy nagy tanyer masodik meg sokszor utana suti is volt. Aztan vacsora virsli vagy tojas vagy fott teszta, tehat ilyen gyorsan elkeszitheto etelek. Aztan este sokszor nasiztam es emelle 1x vittem setalni a kutyust fel orara vmikor delutan, de az se mindig, mert sokszor elcsesztem az idomet a telefonon, gepen. De most elhataroztam, hogy valtoztatni szeretnek. Mert ha igy folytatom a vegen meg se birok majd mozdulni olyan dagadt leszek. Raadasul szeptembertol kezdodik a kozepsuli.

Koszonom a valaszokat egyebkent

2018. febr. 13. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig tejbedarát ettél reggelire, próbáld ki a zabkását. :) 50 g zabpehely, másfél-két deci tej (én olyan 170 ml-t szoktam ennyi pehelyhez). Elkevered, bedugod mikróba két percre. Utána megint megkevered, keverhetsz bele pici kakaót, mézet, fahéjat, amit szeretnél (szerintem fahéjjal finom, és abból tényleg kevés kell). Picit még állni hagyod, és eheted. Állagra, ízre hasonló a tejbegrízhez, de sokkal egészségesebb, és kevesebb benne a szénhidrát is.

Ha nagyon diétázni akarsz, tej helyett lehet használni vizet is persze, de azzal nem olyan finom szerintem. Én kókusztejjel is szeretem. :) Tejjel teljesen olyan, mint a tejbegríz, szóval fogod szeretni.


Főzelékhez egyél csirkemellet, ha tudsz, olaj nélkül sütve, ha lehet. Persze a tojás se rossz, de kevesebb a fehérje. Tojásból kettőt ehetsz - fehérje mehet több, de akkor a sárgája maradjon meg.


Vacsira a joghurtba keverj túrót, gyümölcsöt inkább délelőtt egyél a cukortartalma miatt, mondjuk tízóraira. Este a cukros dolgok már kerülendők.

2018. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!