Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintettek gyorsabban...

Szerintettek gyorsabban lefogyhatok ha zsirégetö tabletát szednék az edzés programjaim közzé?

Figyelt kérdés

165cm magas vok,és 70kg.fogyokurán vagyok....reggel eszem,délben .és este egy -egy kevés adagot.és mellette napi 3orát tornázok..már 2honapja csinálom.több kevesebb sikerrel.azt szeretném megkérdezni,h valaki kiprobálta már.e a zsírégetö tablettát?hzasznált e?és mit tegyek a(z) (erös)narancsböröm ellen.eltünik majd torna és diéta után?

vagy csak a zsírleszívás segítene??:-(


elöre is köszönet azoknak akik válaszolnak angel:-(


2010. jún. 7. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
zsírégető tabletta nem létezik
2010. jún. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de van:-)
2010. jún. 7. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
ha lenne, nem lenne ennyi kövér ember...
2010. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 clint ***** válasza:

igen mindenképp hatásosabb!!! Akár 2x is hatékonyabb a kiegészítőkkel mint nélkülük...

Én CLA-t és L carnitint javaslok...

2010. jún. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

énis most találtam rá a zsírégetö tablettára..kb6ezer forintba kerül és nekem azok az ismeröseim mondták akik gyurnak,h náluk a dopping boltba lehet ilyet kapni(ahol testnövelöszerektöl a zsírbonto szering minden van)..de féltem belekezdeni....... :-(

2010. jún. 8. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meg testépítőket edzek, úgyhogy jobban ismerem a táplálékkiegészítőket, mint az ismerőseid.


Nincs (nem létezik) olyan növényi vagy kémiai anyag, aminek az elfogyasztása zsírt éget!

(jól rágd meg ezt a mondatot) :-)

Vannak fogyást segítő készítmények, amik különböző mechanizmusok álltal fejtik ki a hatásukat.

(pl. króm-inzulin érzékenységre hat)

Vannak thermogén anyagok, amik az alap anyagcsere sebességét fokozzák a testhőmérséklet 0,5-1,5 °C -os emelésével. Ezektől energikusabb leszel edzésen, mivel fokozzák a kalóriaégetés (NEM zsírégetés!) ütemét.

Ezek: ma-huang(ephedrin), fehérfűzfa kéreg (aszpirin), koffein, és részben a Clenbuterol is ilyen.

Van a klasszikus L-karnitin, ami a zsírsavak transzportjában vesz részt. Edzés nélkül haszontalan, mivel nincsenek szabad zsírsavak a vérben.

Edzés előtt 2000mg. jó szolgálatot tesz.

Van még a kiválló alfa-receptor blokkoló (yohimbine) ami a zsírsavak elégetését ösztönzi. (magától nem fog elégni természetesen) Sok egyéb pozitív tulajdonsága is van.

A másik mechanizmus, amivel a kalóriaégetés ütemét növelni lehet, az a pajzsmirigy stimulálása, ill. hormonkiválasztásának fokozása. Erre legegyszerűbb módszer a jodid (jód) fogyasztása napi 200-300 mcg. mennyiségben. Egyes thermogén anyagok (ephedrin) is hatnak a pajzsmirigyre a T3 hormon (trijód-tironin) serkentésével. Ez megint csak az össz-kalória (és nem csak a zsír) elégetését ösztönzi. Szintetikus formában orvosi ellenőrzés mellett szedhető pajzsmirigy -hormon (általában a gyengébb T4) de csak pajzsmirigy-alulműködés estén indokolt.

(ha valaki nem tud fogyni, ellenőriztesse a pajzsmirigyét)


Végezetül az én ajánlatom (Csak sportolóknak):

Reggel: 1 Alfa-burn (yohimbine) + 200 mg. koffein

Edzés előtt: 1 Alfa-burn + zöld tea kapszula (esetleg guarana) + 2000mg. L-karnitin

Lefekvés előtt: 1000 mg. L-karnitin


[link]

2010. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha jól megrágja, akkor legalább felhasznál némi kalóriát a rágáshoz :D :D XD XD
2010. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:

12:56

tökéletes válasz... Bár a zöldtea kapszulát én sima zöldtea ivásával helyettesíteném...

Lényegében sokat segít ha napi többet is iszol, mert gyorsitja az anyagcserét...

2010. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!