Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék le kb 5 kg-t...

Hogyan adhatnék le kb 5 kg-t jún.19-ig, akkor megyeünk nyaralni? Gyors és hatékony.

Figyelt kérdés
légyszi adjatok tippeket, hogyan lehet gyorsan fogyni!
2010. jún. 7. 20:10
 1/4 anonim válasza:
itt is aktuális lenne a kérdés, csak nekem 24.-ére kéne. :P
2010. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na akkor pár tanács:

-Kerüljétek a pékárut,tésztaféléket.Természetesen nem kell teljesen mellőzni,de ne vigyétek túlzásba és inkább teljeskirőlésűt vagy rozsosat vegyetek.

-Egyetek sok zöldséget és gyümölcsöt,illetve fehérjét.Fehérjére jó a fehér hús(csirke) és tojás.

-Egyetek naponta 5-6x keveset.

-Igyatok naponta 2-2,5l VIZET,esetleg gyógyteát.

-Kerüljétek az édességeket és a cukros üdítőket.Természetesen néha-néha megengedett egy kis nasi.

-Hetente 4x mozogjatok!Aerob mozgást végezzetek,pl. futás,biciklizés.Mellette otthon tornázhattok,hogy formásodjatok.Én a Rubint Réka van öt pered?-et akánlom,de van választék bőven:)

2010. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 clint ***** válasza:
Az elöttem szoló, jót tanácsol annyi külömbséggel, hogy a gyümölcsöt én kivenném, mert nehezítí a fogyást a gyümölcscukor miatt, és ihattok 4-5 liter vizet is akár.. ilyen melegben az ember igyis ugyis megissza a 2-2,5 liter vizet... Én 12 litert iszom, igaz én testépitő vagyok...
2010. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 clint ***** válasza:

ja még az előzőhöz hozzátenném... CLA és L Karnitin zsírégető kiegészítők is sokat segítenek a fogyásban...

Táplálékkiegészítő boltokban lehet kapni...

2010. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!