Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta mennyi zöldség az,...

Naponta mennyi zöldség az, ami belefér?

Figyelt kérdés
Az lenne pontosan a kérdésem, hogy mennyire túlzás naponta közel 1kg zöldség fogyasztása, elosztva 3 étkezéshez? Saláta, paradicsom, kígyóuborka, csalamádé, savanyúkáposzta, kovászosuborka, lilahagyma, vöröshagyma, paprika, egyszóval mindenféle zöldség és savanyúság. Mellette graham lisztes toast kenyeret eszem reggelire, pulykamell sonkát és natúr lében lévő halat, plusz csirkemellet, nyakat, szárnyat, kacsacombot eszem a főétkezéseknél, néha pedig natur puffasztott rizst és joghurtot eszem. Mi a véleményetek ez így tartható, vagy a zöldségeket vegyem vissza? Előre is köszönöm a válaszokat és bármilyen tapasztalatra kíváncsi vagyok!

2018. febr. 17. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:

1 kiló zöldség nekem elég minimális szint, tudod, milyen nehéz volt 7 hétig kitartani ketogén diétában (amibe fért 1 kiló zöldség, de csak ha nem ettem szénhidrátdúsakat, márpedig dehogynem)? Huhh. Most már keveset is tudok enni, de azért olykor kell 1 kiló vagy több, az azért nem sok zöldség, akárhogyan is nézem.


Mégis mi lenne a baj 1-2-3 kiló zöldséggel? Ha nem érzed, hogy személy szerint problémát okoz, egészségedre! :)


Bár te elég jól nyomod, mert ezek leginkább nyersen fogyasztott zöldségeknek tűnnek. Úgy 1 kiló is szép mennyiség tud lenni. Sütve? 1 kiló karfiol szinte kóstoló számomra, az ebéd első fogása.


Ma közel 1 kiló zöldséget ettem ebédre, de alig vettem észre, olyan formában ettem, hogy könnyen bement s már hiányzott a zöldségesebb étel. Tegnap hasonló volt a helyzet, előtte voltak eléggé zöldségszegény napok...


Semmi baj nincs azzal, ha valaki zöldségrajongó, mint mi

:) Neked viszont kell is a kalória, bár tartok tőle, hogy a zöldségeid nem adnak sokat s a többi ételed is kalóriaszegény. De lehet, hogy neked így is OK, nem tudhatom.

2018. febr. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!