Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék így fogyni?

Hogy tudnék így fogyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és 65 kg, ezért szeretnék lefogyni de nincsenek otthon olyan ételek amik fogyashoz jók lennének, a boltba meg nem akarnak kiengedni mert nagy városba lakok és bármi történhet, de mit tudtok ajánlani hogy mégis hogy tudnék lefogyni? 5-8-10 kg-ot akarok lefogyni, és tudom hogy nem kevés idő lesz.

2018. febr. 25. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy jó hírem. A fogyáshoz nem étel kell, éppen ellenkezőleg: kevesebbet kell enned.
2018. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És iskolába kiengednek? Akkor nem történhet semmi? 13évesen már kezdhetnél megtanulni egyedül közlekedni, vagy egyetemre is kísérgetni fognak? Nem értem az ilyen szülőket.
2018. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyan ez. Mármint 13 év, 173 cm, 65 kiló... Nagyon szeretnék fogyni... És hiába sportoltam az utóbbi 3 hónapban nagyon intenzíven... Formásodtam egy kicsit, de ennyi. Nagyon zavar, és fogalmam sincs mit tehetnék már.
2018. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!