Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez szerintetek így jó lesz?...

Ez szerintetek így jó lesz? Írna nekem ennél esetleg jobbat?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. 176cm és 76kg. A hasamon elég nagy felesleges található amit elszeretnék tűntetni és ezt csak sport és étrendváltoztatás árán fogom tudni csak ebbén még nem vagyok a legjobb. Reggelire egy almát szoktam enni de mivel éhes maradok ezért úgy gondoltam banánból és tojásból készült palacsintát csinálnék reggelire vagy gabonapelyhet ennék zsírszegény tejjel és banánnal. Ebédre rizs és csirkemell vagy kókuszolajban kisütött tükörtojás vagy főtt tojás pirítóssal. Vacsoráról meg próbálok leszokni de ha esetleg nagyon nem bírnám akkor salátára gondoltam vagy azt amit reggel csak kevesebbet. Mellé felülések. Hasprés. Kocogás. Kitörések. Súlyzóemelés. Gugolás. Fekvőtámasz. Meg még egy pár edzés változat. Mit gondoltok?
2018. márc. 1. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

"Vacsoráról meg próbálok leszokni de ha esetleg nagyon nem bírnám akkor salátára gondoltam vagy azt amit reggel csak kevesebbet. "


Ne szokj le a vacsoráról. Egyél mértékkel normális kaját vacsorára is, nem kell sanyargatni magad. Ezeket a bogyókat meg felejtsd el, csak pénzkidobás.

2018. márc. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Első vagyok. A bogyós részt tekintsd semmisnek, nem ide akartam írni :D
2018. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha edzeni is fogsz, akkor kevés a kaja. Reggeli jó, ebéd is oké, vacsorára viszont egyél valamit, kőrözöttet, zsírszegény túrót zöldségekkel, ha nagyon vigyázni akarsz. De egyébként ha megvan a megfelelő mozgás, akkor bármit ehetsz akár vacsorára is.
2018. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vacsoráról leszokni??? Nekem lenne értelme, mert többet eszem ebédre, mint te egész nap, kell, de neked??? S már próbálkoztál egy almával reggelire, pedig éhes vagy?

Nem koplalva kell fogyni. Neked 76 kilósan bizonyára több is kell,mint egy 40 kilósnak... Az ételeid jók (reggelire a gabonapehely kevésbé, mint a banánpalacsinta, ami egyébként szerintem jobb egy kis rizsliszttel), de vacsorára is egyél tartalmasabban, ne csak egy salátát.

Mennyiségeket nem írtál, de feltételeztem, hogy nem 5 tojás és 5 banán a reggelid meg ilyenek. Mert akkor már bizonyára elég lenne kis vacsorával is.


Mindenre eddz. Mi az, hogy súlyzóemelés? Sok izomcsoportra edzésnél emelhetünk súlyzót...

2018. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Vagy ehezel és akkor nem lesz energiád normalisan edzeni, vagy normalisan eszel és normalisan edzel. A masodik egyértelműen a jobb modszer. Tapasztalatból mondom. Legalabb a kondid is javul, erősebb leszel, boldogabb (nem tudom hogy vannak vele a többiek de engem boldoggá tesz az edzes XD) . Ami az étkezést illeti : ne fogyókúrázz hanem dietazz. A kettő kozt eleg nagy kulonbseg van, amit sokan nem tudnak. Nem akarom reszletezni, lehet tudod te is. Ha ugy érzed tudnak valamibe segíteni nyugodtan írj privatba;)
2018. márc. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!