Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Annyira kövérnek érzem magamat...

Annyira kövérnek érzem magamat! Szerintetek mennyit hízhattam most? Látható lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 éves lány vagyok 160 cm 55 kiló. Másfél éve 65 kilóról lefogytam 52-3 kilóra, a nyár óta viszont híztam valamennyit és így 55 lettem...

Mostanában nagyon nehezen megy a szintentartás,iskolai stressz,meg egyszerűen csak nehéz.

Nagyon félek a visszahízástól, de nem tudom tartani az odafigyelést egyszerűen. A februárom úgy nézett ki hogy a 28 napból 21-22-ön kb 1400 kalóriát ettem a maradékon meg sütiztem stb (ez elszórva szal nem így 8napon keresztül végig) illetve minden második nap edzettem (olyankor többet ettem az 1400 az ami végeredményként kijön)

Február 20tól 28ig bírtam,az elmúlt 3napban viszont aokat sütiztem,tortakostolóra mentünk,popcornoztam, durván napi 3000kalóriát vihettem be és mozogni se mozogtam sokat.

Nagyon rosszul érzem magam,félek,hogy egyre egyre csak hízok és már most is olyan kövérnek érzem magamat :(

Ez a három nap mennyit számíthatott szerintetek? Ti mit tennétek a helyembe,mit tesztek ilyen helyzetben? Adataim alapján "kövérnek" ducinak tűnök v nem?



2018. márc. 4. 19:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
Mázlid van. Pont 160cm vagyok én is. Amikor 55 kg voltam en sem éreztem magam vékonynak csak azután hittem el h jó voltam úgy amikor 75kg felett elmentem szülni. Félév alatt ledobtam 10kgot szerencsére..De gyerek mellett nem nehéz. 😊 55kgval szerintem jó vagy. Egyel gyümölcsöt meg salátát amikor rád jön az "ehetnék"
2018. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
49%
Ja meg igyál sok sok sok vizet!! Főleg evés előtt
2018. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez messze van a kövérségtől. Próbld tartani a súlyodat, húzz meg határokat, aminél "befékezel". Pl az 55 jó határkő lehet. Ha egyszer le tudtál fogyni, akkor menne máskor is, de a jojó effektus nem jó.
2018. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
Igy kezdődik az anorexia.
2018. márc. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
A posztoló éppen hízik, ez és a testúlya is messze van attól, hogy itt anorexiáról beszéljünk.
2018. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én mit tennék? Normálisan ennék eme kis tombolás után, jól is esne, az egészségem is fontos... Ha tudsz tartósan szinte mindennap 1400 kcalt enni, akkor nem lesz nehéz fogyni pár kilót, ha kell. A számok alapján esélyes, hogy van felesleged, ezt látni kéne, de a kövérség nekem nem itt kezdődik. Lelkibeteg ne legyél már attól, hogy kicsit besütiztél 3 napig, de ha ettől bűntudatod lesz s nem tudod leállítani magad, máskor ne tedd.

3 nap 3000 kcallal? Sok nem jöhetett fel, hamar lemegy, ha kicsit odateszed magad.

2018. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, mostanra már megnyugodtam valamennyire, csak akkor a teltség érzés és emiatt nyilván nagyobb hasam nagyon rosszul esett :D

Amúgy kis feleslegem van, de csaló is az 55 kiló, mert nem nézek ki úgymond annyinak, most lemértem magam 56 kilót mutatott de gondolom ez csak kaja meg egyebek, szóval majd egy hét múlva látom hogy felszedtem e vagy sem... de lehet annyi idő alatt már le is adom, ha fel is jött valamicske...

2018. márc. 4. 22:55
 8/13 anonim ***** válasza:
61%

Messze van az anorexiától? Oké. Akkor kedves kérdező, sajnálattal közlöm, hogy egyesek szerint bizony dagadt vagy, egy kövér hájas disznó, aki egész nap csak zabál. 55 kilóval is szégyellheted magad, ha meg még híztál is ebben a 3 napban, akkor pláne.

Azonnal kezdj el koplalni, napi egy almánál ne merj többet enni, fuss minden nap legalább 10 kilométert, és addig abba ne hagyd, amíg nem leszel maximum 45, de inkább 40 kiló. Úgyis olyan messze vagy az anorexiától, nem kell érted aggódni.

2018. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
75%

Kérdező!

Az előttem válaszoló kitörését engedd el. Irónia. Nehogy magadra vedd, vagy komolyan vedd.

Úgy vagy jó, ahogy vagy. Ne koplalj, hanem mozogj.

2018. márc. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hű,nem is értem ezt a kirohanást? Nem érezhetem magam pillanatnyilag kissé rosszul,nagyon telten és nagyobb darabnak anélkül,hogy koplalnék? Eszem ágában sincs koplalni,normálisan terveztem enni holnaptól,hogy minden visszamenjen lehetőleg a régibe!
2018. márc. 4. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!