Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért volt ez a teli jól...

Miért volt ez a teli jól lakott érzésem? És jó ötlet-e a nem evés addig még nem lesz edzésem?

Figyelt kérdés
Tegnap nem ettem semmit, másfél órás foci edzésem voltam és olyan lett volna mintha mégis teli ettem volna zabálva. Pedig nem ettem semmit. Az előtti napon megettem három tányér gabonapelyhet, de akkor nem sportoltam. De az edzés előtt nem ettem semmit és majdnem eglsz edzésen futottam és úgy jöttem haza mintha telizabáltam volna magam. Fogyúkurázok már, most is azt terveztem hogy péntekig nem eszek semmit, pénteken edzés akkor eszek, akkor letudom dolgozni.
2018. márc. 7. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg, amíg nem csak teltség érzeted, hanem hányingered lesz az éhségtől. Mert lehet.

A koplalás nem fogyókúra, az éhezés. Előbb-utóbb az edzést sem fogod bírni, ha nem eszel, arról nem is beszélve, hogy három tál gabonapehelyben sincs meg messze se az a tápanyag és vitamin szükséglet, ami kellene.

Állíts össze egy normális étrendet, és úgy sportolj.

És nyugi, ha megeszel valamit, azt nem kell "ledolgozni", ugyanis sport nélkül is szüksége van a szervezetednek enerigára, a légzéshez, a szívdobogáshoz stb. Ha még ezekhez az alap működésekhez se viszed be megfelelő mennyiségű kalóriát, akkor hosszú távon baj lesz.

2018. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért akarsz izmot veszteni? Edzel és nem eszel szinte semmi fehérjét és amúgyis koplalsz, ez így elég rossz.


Az 1-2-3 napos böjtökkel kapcsolatban dönts te magad, de edzés mellett nem szokás böjtölni, ami több okból is mélyen logikus számomra.


Olyat viszont eszedbe ne jusson csinálni, hogy tartósan nem eszel, ha nem vagy éhes... Van, aki soha nem éhes, ha napokig nem eszik, akkor sem. Attól még a testének szüksége van tápanyagokra, ez evidens...

2018. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most látom az utolsó szavaidat. Az edzés kalóriaigénye töredéke annak, amire nap mint nap szükséged van. Ledolgozod még alváskor is, nemhogy ébren, ülve vagy állva vagy akármi. Működsz, dobog a szíved, lélegzel, fűtesz, miegymás, ezek energiát igényelnek.
2018. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!