Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire?

Mit egyek reggelire?

Figyelt kérdés
Újévtől mindenképpen elkezdek szálkásítani, szigorú(bb) étrenddel, és nagyjából stimmel, hogy mikor mit fogok enni (tízóraira turmix/pufi rizs/zöldségsaláta vagy hasonlók, ebédre csirke rizzsel, uzsonnára turmix, vacsorára tojás vmilyen formában), de a reggelit nem tudom...szerintetek mit tudnék fogyasztani reggelire, ami szálkásításkor belefér? Olyasmire gondoltam, mint pl rántotta minimális tk kenyérrel, zabkása fehérjével...de ezeket nagyon megunom...légyszi adjatok ötleteket!

2016. dec. 27. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Zabból csinálhatsz muffint, palacsintát, müzliszeletet, kekszet, tortát, annyi formába fogyaszthatod, amennyiben csak akarod.

Tk szendvicset, joghurtot gyümölcsökkel, de a zabkását annyi féleképp variálhatod, hogy ezekre csak ritkán lesz szükséged.

2016. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

Kvázi bármivel tudsz szálkásítani, csak egyes dolgok előnytelenebbek, de NAGYON emberfüggő, hogy kinek mi fér bele. Nekem pl. kizárólag a nullkalóriás reggeli fér bele, a páromnak pedig kizárólag az 1200 kcal-os szénhidrátdús verzió. Megvannak az egyéni dolgaink.


Bármit ehetsz reggelre, amit máskor, bár jobb, ha nem dobod meg nagyon az inzulinszintedet, reggel rossz az inzulinérzékenység... De ha az esik csak jól, akkor inkább a tested jelzéseit kövesd.

2016. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!