Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Videora szeretnék otthon...

Videora szeretnék otthon tornázni/edzeni! Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sajnos nehezen veszem rá magam a mozgásra, viszont egy ismerősöm által rájöttem, hogy videora jobban menne, ahogy vki lelkesít, beszél nekem, hogy na még egyet stb:D

Fogyni szeretnék meg alakot formálni.

Heti 2 önvédelmi edzésem van, de ezek csak 1 órásak, nem túl intenzívek(vagyis nem folyamatos kemény edzés, mert ugye technikázunk is stb) és emellett munkám miatt napi 10-14órában irodában ücsörgök(párszor kimegyek a mosdóba meg kb 3x kimegyek egy nap kávézni/teázni) és hát az utóbbi időben(főleg így ünnepekkor, de már előtte is) felszaladt rám néhány plusz:/ Amitől szeretnék megszabadulni. Itthoni futógépem/szobabiciklim nincs, kimenni futni meg nem szeretnék. Szóval tudnátok segíteni ebben? Kinek mi vált be? Vmi zsírégető, erősítő, alakformáló tornavideo?

Előre is köszi a válaszokat és a megértéseteket:D


2018. jan. 11. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Rubint Réka videokat szívből ajánlom neked.

Nekem nagy kedvencem a 2009-es alakreform dvd és az Add újra Önmagad dvd.

De nagyon sok videot találsz a youtube-on tőle.

Nekem messze ő a legjobb motiválás terén és hatékonyságban is.

2018. jan. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, a dvd-it hol tudom megvenni? (Okéyfent van youtube-on, de szeretném, ha meglenne dvdben is:))
2018. jan. 12. 07:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le, és írd ki lemezre. 😊

Vagy keresheted jofogas.hu és egyéb oldalakon használtan.

2018. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én Bíró Icára tornázok,az összes dvd fent van youtubon.A 7-es a kedvencem. Szerintem követhetőbb és könnyebb. Próbáltam Rékára tornázni, de csak elvette a kedvem,és rosszul éreztem magam,mert nem tudtam végigcsinálni...

Azonkívűl van egy mini stepperem, nem foglal sok helyet, filmezés közben szoktam taposni...Nekem ez vált be

2018. jan. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!