Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Letrox segít a fogyásban és...

A Letrox segít a fogyásban és a diéta eredményességében?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves lány vagyok és ag elmúlt napokban pajzsmirigy alulműködést diagnoztizáltak nálam. Ma volt az első nap, hogy beszedtrm a LETROXot. Mindíg is egészségesen étkeztem, kerültem a szénhidrátot és ritkán ugyan de sportoltam is. Viszont nagyon nehezen mentek le rólam a kilók.175cm magas vagyok és 62kg. Normál testalkattal rendelkezem. Van valami tapasztalat a Letrox szedése mellett nagyobb az eselyem arra, hogy hízni fogok? Vagy éppen pont ez a gyogyszer segít majd abban, hogy fogyhassak?

2018. márc. 8. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvikeben ha sikerül a Letrox-szal beállítani a hormonszintedet, a testsúlynak is normalizálódnia kell.

Olyanról még nem hallottam, aki kifejezetten a Letrox-tól hízott volna, csak olyanról, akinek többszöri próbálkozásra se találták el az adagját, és ugyanúgy nehezen adta le a kilókat, meg maradtak a tünetek.

Igaz, én L-thyroxint szedek, teljes pajzsmirigy eltávolítás miatt, de sikerült eddig 7 kiló felesleget leadni a 8-ból, bár nekem pajzsmirigyes koromban nem volt gondom a súlyommal.

2018. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyire akarsz lefogyni a 175centidhez?
2018. márc. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még körülbelül 5kg-t. De igazsag szerint izmosodom kene.
2018. márc. 8. 18:00
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

Segít, de önmagában nem elég.

Mikor először letroxot kezdtem szedni, "magától" leugrott rólam 10+ kiló (nekem nagyon nagy a túlsúlyom, és előtte sem ettem sokat).

Utána elkezdtem egyéb vitaminokat szedni a pajszmirigy tüneteire, aztán visszajött, sőt, majdnem 20 a 10+ helyett. Azóta csak küszködöm, pedig a pajzsmirigy értékeim már fixen jók, jól lett beállítva a gyógyszer.

Most keményen étrendet tartok, edzek, így január eleje óta ment le 8+ kiló.


Összességében: magában nem elég a letrox, de ha más oka nem volt a hízásnak, akkor, miután rendben lesznek az értékeid, akkor nem lesz gátló tényező. Persze nem egy nap után.


Másrészről viszont nem nagyon tudom, de hova meg miből akarsz fogyni, az optimális testsúlyod 65 kg körül lenne...

2018. márc. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A jelenlegi súlyomat nagyon nehéz tartanom , álandó diétán vagyok. Jól esne kicsit lazább diéta , vagy csak simán annyi , hogy ne legyen lelkiismeretfurdalasom 1-2 szelet sütemény miatt. Csak azért félek/féltem mert kollégium mellett nem tudnék a jelenleginél is szigorúbb diétát tartani.

Köszönöm szépen a válaszokat.

2018. márc. 9. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!