Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megfájdul a térden a futástól...

Megfájdul a térden a futástól pedig csak 3 napja jarok futni . Milyen torna van meg am jól égeti a zsírt?

Figyelt kérdés
15 éve s lány 88 kiló 168 cm vagyok . Igyekszem egészséges enni. De mellé kell a sport a futástól fáj a lábam.
2018. márc. 13. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Szovabcikli uzsas vag ybaemi ilyan maivel felb@..shod a pukuust vagy inzervlalum
2018. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Megeröltetted magad, azért fáj a lábad. Hogyan kezdtél a futásnak? Bemelegítetted az izületeidet? Hosszabb séták gond nélkül mennek már?


Érdemes elolvasni a Dagadt Köcsög oldalát, ő futással fogyott le, szépen leírja, hogyan érdemes nekikezdeni, hogy ne okozzon fájdalmat és károkat a futás.


Sok sikert neked, és kérlek, ne add fel! És tedd hozzá a megfelelő étkezést is, ésszel(!) csökkents a tápanyagbeviteleden (ha sokat kell csökkenteni, akkor hetente csökkents rajta keveset, különben egy-két héten belül feladod az egészet, nem fogod bírni az állandó éhség érzetet).

2018. márc. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első, elolvastad egyáltalán, amit írtál?
2018. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A térded fáj? Ha igen akkor cipőt kell váltanod, mert tönkre teszed a térdizületeidet. Akkor egy jó futócipő kell és nem fog már fájni. Én is így jártam.
2018. márc. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
EKKORA túlsúllyal TILOS futni, mert tönkreteszed a térdedet!!!!
2018. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem a cipő miatt fáj, és nem is a bemelegítés hiánya miatt (de ettől még az is nagyon fontos!), hanem mert túl nehéz vagy még a futáshoz. Anno én is elkezdtem, majdnem teljesen ugyanilyen magasság/súly aránnyal, és nekem is fájt. Úgyhogy nem futottam, csak tempósan gyalogoltam és ellipszistrénert használtam, amíg le nem mentem 80 alá. Akkor elkezdtem szép lassan futni, majd ahogy mentek még le a kilók, úgy egyre többet és egyre gyorsabban. Így nem fájt a térdem.
2018. márc. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!