Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg olyan nagy hülyeség...

Tényleg olyan nagy hülyeség személyi edző fogadni, mint ahogy azt mondják?

Figyelt kérdés

A személyi edzés egy szakma, nem egy olyan dolog, hogy most és edzősködöm és kész.

Az edzés alatt más embernek érezheted magad, mint ami vagy. Erősebbnek, motiváltabbnak, jobbnak.

Nem tudom.

Az edző olyan mozdulatokra tanít amik Eszembe nem jutottak volna, hogy most én ilyet csináljak.



2018. márc. 13. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ez kizárólag az edzőtől függ.. Rengeteg van,és kevés a jó .. A jót úgy értem,hogy sokaknak még szakmai tudása is erősen megkérdőjelezhető ,nemhogy olyan embert fogj ki ,aki tényleg motivál,FIGYEL RÁD,és foglalkozik is veled nem csak a teleofnját nyomkodja amíg te perkálod a súlyós ezreket óránként .
2018. márc. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem hülyeség. Én pl azt sem tudom hogy kezdjek hozzá. Van akinek beválik van akinek nem.
2018. márc. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Próbálj ajánlások után keresni, ha ez nem megy akkor még ne félj azt mondani hogy nem mész többet csak azért mert gáz ilyenkor keress mást.
2018. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyáltalán nem hülyeség,sokszor sírni tudnék attól,hogy látom emberek milyen technikával csinálják a feladatokat...

Az edző legyen akármilyen is a helyes technikát tudja.

2018. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig volt. Néha jobb, néha rosszab. Sajnos mobil buzerálos fajtát is fogtam már ki...

De összeségében jo dolog ha van, szóval akinek van rá kerete az nyugodtan fogadjon csak edzőt.

2018. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%

Hülyeség, mert

1. Internetről meg lehet tanulni a rendszert, de ahhoz utána kell nézni

2. A személyi edzőnek nem az a célja, hogy gyorsan fejlődj, hanem hogy sokáig fizess neki.

3. A legtöbb a téveszmékkel teli marhaságot tanítja, amit többnyire a koxosoktól vettek át a tudatlan naturálok.

2018. márc. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem bevált. Soha nem sportoltam aktívan (kamaszként úsztam rendszeresen, de az nem most volt, amúgy meg csak ilyen elmegyek biciklizni a parkba szinten vagyok...), túlsúlyom is van. Illetve ismerem magamat, hogyha egyedül edzenék, akkor gyorsan elveszne a motiváció.

Olyan edzőt fogtam ki, aki odafigyel a személyes kompetenciáimra, nem sajnálja az időt arra, hogy foglalkozzon a korábbi hibák helyrehozatalával. Folyamatos fejlődést vár, és ezért nyújt is megfelelő segítséget.


Na meg, magamtól tuti nem mertem volna soha odaülni az izommókusok közé a gépekre. :))

2018. márc. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!