Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így jó, ahogy csinálom?

Így jó, ahogy csinálom?

Figyelt kérdés

65 kiló vagyok, 172 centi.

Hetekben kezdtem el egészségesebben létezni a Földön, de így két hete ötlött a fejembe nem lenne rossz kicsit fogyni sem.

Szombat óta futok megint rendszeresen, mivel előtte is futkoztam párszor, így 5km-t aznap, vasárnap reggel 5km, este 5km. Tegnap szintén ezt a távot tettem meg, ma meg reggel és délután is futkoztam harminc-harminc percet.

Persze egyetem mellett nincs minden nap időm reggel és este futni de azért esténként levezetésnek mindenképp jó egy harminc vagy több perces futi.

Emellett nem tudom mennyire jó, de regisztráltam ilyen kalóriaszámolgatós oldalra, ami persze nem pontosan, de kb-re bedobta mennyi a napi szükségletem és mennyit kéne bevinnem hogy fogyjak stbstb.

Reggelire nekem már alapdarab a pirítós, mostanában barnakenyérből szoktam, rá vagy vékonyan vaj sonka és sajt sok zöldséggel, vagy ilyen házikészítésű humuszt vagy avokádókrémet teszek mert nem akarok beleunni. Kávét csak feketén.

Tízóraira max egy gyümölcsöt szoktam vinni suliba, ebédre meg tonhalkonzerv vagy csirke salátával amit én csinálok meg előtte nap. Uzsonnázni ritkán szoktam mert általában akkor vagyok mozgásban de általában egy zöld tea meg gyümölcs a befutó. vacsira meg valami nagyon lájtit, mivel reggelire kettő pirítóst szoktam kajálni, ezért vacsira max egyet dobok be, csak hogy ne keljek fel arra, hogy éhes vagyok.

Csokit két hetente eszek egy sort max, amúgy sem vagyok édesszájú ennyi előnyöm van, plusz tejet sem nagyon iszom.

Viszont a pörit noklival és a kínait néha megkívánom. Ha ezt az étrendet követem és mondjuk két hetente megengedek magamnak pár ilyen kicsapongást pöri/kínai formájában, akkor azért a heti fél kilós fogyás végrehajtható?



2018. márc. 13. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
hozzáteszem 19/L
2018. márc. 13. 15:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Számok nélkül nem lehet megmondani.
2018. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
durván 1200-vel fogynék, és a mozgással viszek be napi 1400-at
2018. márc. 13. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Ttkg/tmagasság ra gondoltam
2018. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 1200-1400 kalóriát viszel be egy nap, akkor kb. 2 kilót fogsz fogyni havonta. Az pont jó.
2018. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1200-1400 kcallal én heti 1 kilót várnék, de persze nem lehet előre tudni, sokszáz kcalt jelent az egyéni tényező adott számok mellett is, az oldalak nem tudnak ennél pontosabban tippelni.

2 hetente kalóriamegdobás direkt jól hangzik ilyen szigorú diéta mellett.

2018. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!