Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hatásos diéta?...

Szerintetek ez hatásos diéta? 2 hetem van fogyni!

Figyelt kérdés

A mozgás már megvan. (bringázás, naponta 40 perc.)


[link]


Ez a diéta hatásos lehet? Próbálta már valaki? Vélemények?


2010. jún. 10. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
tökéletes, ha gyomorfekélyt akarsz és izomból meg vízből fogyni...a napi 40 perc bringázással és egy 10 %-kal csökkentett kalóriabevitelű, kiegyensúlyozott étrenddel többre mennél
2010. jún. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem lehet fogyni, úgyhogy k*rvára felesleges.
2010. jún. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak 1,5 kilót kell :D
2010. jún. 10. 06:47
 4/7 anonim ***** válasza:
minek diéta? csak sokat kell mozogni és akkor mindegy mit eszel mert gyors az anyagcseréd.. fogysz, izmosodsz, formásodsz. kevés izom -> kevés kaja, sok izom -> sok kaja. sok lusta ember meg nagy nehezen megemeli a valagát, kicsit mozgolódik ( ez is nagyon nehezükre esik ) és egyből a csodát várja aztán kétségbe esik miért nem fogy. jól bezabál ( esetleg hanyagolja is jó pár napra az intenzivebb mozgást, de ugyanúgy bezabál) aztán jön ide fórumra hogyan tudna fogyni.. ez a fogyókúrás fórum is tele van ilyen emberekkel, aztán már a fogyasztó szereket keresik stb. amik szart sem érnek kb. na az ilyen emberek mellé kellene egy kemény kezű ember aki meghajtja őket mert amit maguktól produkálnak az még semmi.
2010. jún. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez éhezés. Amint abbahagyod, a duplája ugrik vissza, úgy gondold meg.
2010. jún. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevés a zöldség és az almaecet szétmarja a gyomrod.


Próbáld meg, hogy nagyon intenzíven sportolsz (pl Rubint Réka, bringázás, stb). Annyi zöldséget-gyümölcsöt ehetsz amennyi belédfér, de só és cukor hozzáadása nélkül. A zsemle helyett egy tál bararízs, nap 1 pohár tej, és teljes alkohol, édesség, nasi és kávémegvonás. Inkább aludd ki magad, az intenzív sport miatt úgyis jobban alszol majd.

Valamint nap 2-2 bögre zöld és csalántea, plusz egy liter víz.


Én így simán tudok jó formába jönni. lehet hogy kilóra nem leszel kevesebb, de az alakod javul majd.


Vagy valami modell/sportoló vagy akinek hozni kell a versenysúlyt?

2010. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, csupán eddig el voltam hízva. :/ Már fogytam 4 kg-ot. És egyre jobban éreztem magam a bőrömben, de a mostani 50 kilómat is soknak tartom. 153 cm vagyok. :/
2010. jún. 10. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!