Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lett több a súlyom?

Mitől lett több a súlyom?

Figyelt kérdés
Május 26-án kezdtem el tornázni. ( Rubint Réka 20 perces hasizom és 20 perces fenék ) És 5 napja használom a Leg Magic-et. A súlyom mielőtt elkezdtem volna tornázni 55 kg volt, most pedig 57kg. :S Enni úgy eszek, hogy mindig akkor eszem csak ha megéhezem. ( ez kb napi 3szor ) De ez mindig is így volt. Inni sohasem ittam többet egy nap, mint 0,5-1L. Ezen változtattam és már napi 2 liter vizet iszom. Nem értem, miért lett több a súlyom. Lehet izmot építettem?? Szerintetek??
2010. jún. 10. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem izom. :)
2010. jún. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen feljött rád némi izom:)
2010. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Értem. És ha folytatom, akkor mégtöbb lesz a súlyom?? Mert amúgy van rajtam 4-5 kg felesleg, vagyis a torna kezdete előtt ennyi volt. Most nem tudom, hogy ebből a feleslegből alakult-e át valamennyi izommá, vagy ez hülyeség??
2010. jún. 10. 08:00
 4/11 anonim ***** válasza:
A fogyás az tudod jól,az amikor az ember súlya napról napra kevesebb,és nálad nem ez történt. Ha nőtt a súlyod akkor bármilyen fájdalmas is hallani,te bizony híztál. Mégpedig saját elmondásod szerint 2 kilót. És ez a zsír átalakult izommá és azért vagy nehezebb ,ez meg nem felel meg a valóságnak.
2010. jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Normálisan kajáltam (értsd, fogyókúrásan, de nem éhezve), 10 alkalom step aerobic után + 3 kg. Abbahagytam, lefogytam.
2010. jún. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

És az miért nem felel meg a valóságnak?Ha mozgott, vagyis több kalóriát égetett el, mint máskor, a minimum az lett volna, hogy ugyanannyi kiló marad. Akkor mi az a plusz két kiló?Ráadásul én úgy tudom, hogy 1 kilo leadásához 7000 kalóriát kell elégetni. Sajnos azt nem tudom, hogy ez fordítva is működik-e: 1 plusz kg az 7000pluszkalória bevitele? Attól tartok, ez túl szép lenne, de azért csak nem hízhatott a mozgástól.

Esetleg ezt úgy tudom elképzelni, hogy a szervezet tartalék-üzemmódra kapcsolt és mindent elraktároz. De ez elvileg akkor alakul ki, ha éhezteted magad.Van túledzettség is, de azt én más problémaként értelmezem.

2010. jún. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ezt tényleg rossz hallani. Abbahagyni nem akarom. És ha elkezdek futni ?
2010. jún. 10. 08:55
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem éheztetem magam, az tuti. És nem is veszem magamon észre, hogy híztam volna, bár nem tudom 2 kg-ot mennyire lehet érzékelni.
2010. jún. 10. 08:57
 9/11 anonim válasza:

szia,

Én is pont ebben a cipőben járok, már napok óta minden reggel kiborulok a mérlegtől, úgyhogy írtam egy internetes szakértőnek épp most. Szerintem egy-két napon belül válaszolni fog, majd néz meg te is. Már én is nagyon várom.Az oldal: [link]

2010. jún. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az előbbi vagyok, még a kérdés sem jelent meg, sztem akkor, majd ha válaszol. Nem én vagyok az utolsó, aki valamilyen terheskilókat készül leadni, még csak 21 vagyok:)
2010. jún. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!