Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megéri a koplalás? Vélemények?

Megéri a koplalás? Vélemények?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 10. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

mindenképpen megéri a koplalás.

felejtsd el a sok hülye áltudományos maszlagto, ami mind ilyen kitaláció, hogy pl eglszségtelen, meg a szervezet kiszárad (dehidratáció), meg hogy a szervezet átáll tartalék üzemmódra (ami alatt legyengül és kevésbé lesz ellenálló a baktériumokkal/fertőzésekkel szemben).

ez mind mind hülyeség.

koplalni kell.

akkor lehetsz csak boldog igazán.

aki nem koplal, az sosem lesz elégedett.

hajrá-hajrá

2010. jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem koplalok, mégis boldog és elégedett vagyok.

Ellenben ha éhes vagyok, kimondottam rosszkedvű és agresszív leszek.

De biztos bennem van a hiba. :)

2010. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Okéoké, de ez is csak véglet basszus! Én azt mondom, egy 100kilós nőre spec. ráfér egy kis koplalás. Aki 60kiló környéki, az pont jó. Egy 45kilós meg k.b.szott gyorsan kezdjen el enni! :)
2010. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

100 kilósan sincs értelme koplalni,mert ugyanúgy müködik nála is a zsírbontás mint egy 60 kilós embernél.

Én nem értem miért kínozza magát valaki koplalással,ha le lehet úgy is fogyni hogy nem kell éhezned,csak egyszerűen meg kell válogatni mit eszel,mértéket kell tartani,ezt úgy a legegyszerűbb ha az ember kiszámolja a szénhidrát és fehérje bevitelét,és sportol hozzá.

2010. jún. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az első kettő a linket is nyissa meg legyen szíves ;)
2010. jún. 10. 11:10
 6/9 anonim ***** válasza:

első vagyok.

na végre egy adonisz.

ez legalább egy szép, arányos test.

bár egy kis zsírpárnácskát felfedeztem a lábfejénél.

ott még lenne mit tenni.

na mindegy, szerintem ez a normális.

az etalon. Dávid szobra is nézhetne így ki (mert most egy dagadt disznó az a Dávid)

2010. jún. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:) :) :) Kérdező, nem vágod, hogy az első csak poénkodik? Ráadásul jól nyomja! :)
2010. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pataki Éva válasza:
A koplalás mindenképp káros a szervezetre...olyat kell enni ami tápanyagdús és nem hizlal...nekem sikerült privátban szívesen közlöm, sőt képet is tudok mutatni. Üdvözlettel Éva evabusines@gmail.com
2010. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
11:46 kösz, de nemhogy koplalni nem szándékozom, de fogyni se ;)
2010. jún. 10. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!