Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Izom foglal kisebb helyet?

Izom foglal kisebb helyet?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..


Ennél a kérdésnél láttam:

A zsír viszont nem csak könnyebb, mint az izom, hanem formásabb, és kisebb helyet is foglal azonos tömeg mellett, így az ember kinézete javul, a súlya meg nő.



Szerintem pont fordítva van, azaz az izom formásabb, és pl. 2 kg izom kevesebb helyet foglal a térben, mint 2 kg zsír. Bár lehet, hogy csak rosszul fogalmazott véletlenül, aki írta.


2018. márc. 16. 22:46
 1/3 anonim válasza:
Az izom kisebb helyet foglal. Így lehet fitt egy 65 kg-os 160 cm-es nő, míg egy másik ugyanezekkel az adatokkal ducibb.
2018. márc. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a kerdesnel rosszul tette a vesszoket ki a valaszolo illetve nem tudott fogalmazni.

Helyesen igy szolna: A zsir viszont csak konnyeb ,mint az izom.Az izom formasabb es kisebb helyet foglal azonos tomeg mellett,igy az ember kinezete javul,a sulya meg no

2018. márc. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te tudod jól.

Egyenlő tömegű zsír és izom közül az izomnak kisebb a térfogata. Azért szebb egy izmos popsi, mint egy zsíros.😉

2018. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!