Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Étkezés és edzés között...

Étkezés és edzés között mennyi időnek kell eltelnie? 157cm,54kg vagyok. Hasról (főleg alhasról), belső combról szeretnék leadni; minden nap kell edzenem? Elég 30 perc? 20/L

Figyelt kérdés

Tényleg nem kellene ennem cukrosat (pl.: süteményt, csokit, kekszet), sósat (pl.: chipset, ropit), olajban sültet (pl.: rántott hús, rántott hal, rántott sajt, sült krumpli), búzalisztes pékárukat (pl.: kenyér, zsemle, kifli, péksüti), kolbászt, szalonnát, hurkát?

Ja, és milyen edzéseket ajánlotok, amiket otthon tudok csinálni?



2018. márc. 18. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mit egyél, azt nem dönthetem el helyetted, az fix, hogy bármilyen étrend mellett lehet fogyni (max. az adott embernek átkozottul nehéz, kellemetlen vagy egészségtelen, szóval azért nagyon fontos az étrend megválasztása).


Az étkezés és evés közti időt tapasztald ki te. Félóra általában kevés, de az sem mindegy, mennyit eszel. Tipikus, hogy 1-2 órával előtte eszik valaki, de ami neked működik. Sokunk kizárólag éhgyomorra tud jól edzeni.


Sokféle mozgást végezhetsz otthon. Én tornázni (power walking) és súlyzózni szoktam. Szinte mindennap kimegyek sétálni, de edzeni nem kell mindennap. Lehet végülis, de minden izomcsoportnak kell pihenés (kivéve esetleg a hasizmot, állítólag az edzhető napi szinten, bár én azt se tenném). Mivel én teljes testes edzést nyomok, heti 3-nál több nem fér. Aki osztott edzéssel gyúr, annak ez kicsit más.

2018. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1,5-2 óra.


Ha zsírt akarsz veszteni,akkor lehet több is.

Én kardiózni 3 óra múlva evés után szoktam.

2018. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sosem mozogtál,kezdetnek elég 30 perc.

Később lehet 1-1,5-2 óra is.


Nem kell minden nap,kezdetnek elég heti 2-3 alkalom.

2018. márc. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!