Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 73 kg-ról lefogytam 54-re, de...

73 kg-ról lefogytam 54-re, de még mindig nem vagyok elégedett, pedig mindenki azt mondja, hogy már tök vékony vagyok. Nem szeretnék negyvenvalahány kg lenni viszont. Szoval Total ambivalens az egesz. Volt már valaki igy?

Figyelt kérdés
166 cm vagyok es 26 eves
2018. márc. 19. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy még nem tudtad megszokni a fogyásodat tudatalatt! Azért érzed, hogy még nem jó így. Édesanyám is így volt ezzel, ő 102 kg-ról fogyott le 63-ra 8 hónap alatt és neki is hónapokba telt, hogy megszokja az új alkatát.


Amúgy ügyes vagy! Nem kell többet fogynod szerintem! Ha nagyon kényelmetlenül érzed magad, akkor inkább sportolj, vagy próbálj ki valamilyen alakformáló mozgásformát, az segít :)


23/N

2018. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Fogyj el , eggyel kevesebb
2018. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Miértnem vagy elégedett? Látsz magadon hájpacnikat? Mert ilyen számokkal még az is lehetséges, gyengébb izomzattal és egyenetlen zsíreloszlással. Az normális.

De sajna sokan egyszerűen nem tudják megszokni, hogy vékonyak és testképzavaruk lesz, ez pedig nagyon veszélyes.


Az, hogy mindenki vékonynak lát, még nem jelenti azt, hogy az utóbbi esetről van szó, 10-15 kiló rondán eloszló felesleggel is simán rámondják az ismerősök valakire, hogy nem kell fogynia, ahogy nulla felesleggel is képes egy család lekövérezni valakit, ami elég borzalmas.


Ha bizonytalan vagy, mérj testzsírszázalékot vagy derékbőséget és hasonlókat, az informatívabb, mint a fenti néhány szám.

2018. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%

"lefogytam 54-re"

"Nem szeretnék negyvenvalahány kg lenni"

Fogyjál még 4 kilót, nem leszel 50 felett, ugyanakkor 'negyvenvalahány' kilós sem.

.

El kéne döntened, mit akarsz, mivel lennél elégedett.

2018. márc. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szedj magadra 5-6 kg izmot és meg van oldva
2018. márc. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha még van felesleges szerintem is 50 ami közép megoldás
2018. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki értelmes választ írt!! :)


Talán a hasam az, ami zavar, az valahogy... nem fogyott le rendesen. Nekem mindig is az volt a legnagyobb, a noverem folyton azzal cukkolt anno, hogy olyan vagyok, mint egy hat hónapos terhes :/ talán innen jöhet az elégedetlenség...

2018. márc. 20. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van még kis felesleg a hasadon, fogyhatsz még egy picit. De itt is bejön az, hogy van, aki homorú hasat vár egész nap, ami irreális. Nem tudhatom, melyik esetről van szó.
2018. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én teljesen megértelek! Én 83-ról fogytam 61 kg-ra 179 cm-es magasságomhoz, és mindenkitől azt kapom, hogy most már ne fogyjak, de ők nem látják azt rajtam, amit én ruha nélkül... :( Ugyanúgy nekem is a hasamon úszógumik vannak, pedig rendszeresen edzek hasra... :( Most nagyon foglalkoztat, hogy még 5 kilótól megszabaduljak, de ha nem látok a hasamon változást (mert ugye nincs helyi zsírégetés), akkor elengedem és beletörődök, hogy ez van. :( De ha van valakinek valami szuper ötlete, akkor az engem is érdekel. :)
2018. márc. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!