Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez az alak egészsé...

Szerintetek ez az alak egészséges, vagy már túl vékony?

Figyelt kérdés

Szerintetek még az "egészséges" határon belül van, ha ilyenre szeretnék lefogyni?


[link]


Jelenleg ennél 5-10 kilóval több vagyok (vagy legalábbis annyinak nézek ki, mert sokkal inkább vagyok zsíros mint izmos + a csontozatom is nagyon könnyű + még előnytelen alakom is van [körte]). Jelenleg körülbelül semmit sem mozgok (napi 10 percet sétálok, meg tesin futok kocogok 10 percet, ennyi) és emellé még rendszeresen nassolok is, szóval szerintem már ha ezeken változtatnék annak is lenne eredménye, "több sport, fele annyi evés".

Az lenne a kérdésem, hogy még egyáltalán nem a kórósan sovány kategória az az alak amit linkeltem ugye? Nem lesz bajom tőle, ha leadom azt az 5-8 kiló felesleges zsírt, ami elvileg nem túlsúly, viszont esztétikailag nem szép látvány?


2018. márc. 6. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem csinos
2018. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Ezek szép karcsú nők.
2018. márc. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Egészséges.
2018. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
A kepeken levo lanyok nagyon csinosak. Ennel vekonyabb ne is legyel.
2018. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!