Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne vékony a lábam?

Hogyan lehetne vékony a lábam?

Figyelt kérdés
alapjáraton nem olyan hájas a lábam csak izmos. És mivel én eléggé alacsony vagyok hülyén is néz ki. Arra vagyok kíváncsi, hogy van erre valamilyen módszer, hogy esetleg kevésbé legyen izmos a lábam vagy valami? (kérlek a sértő, vagy ehez hasonló válaszokat hanyagoljátok)

2018. márc. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Az izmos láb jól néz ki alacsonyan is.

Edzel rá? Mert ha azt elhagyod, akkor tudod sorvasztani az izmot valamelyest (persze ha az a munkába járás vagy szívednek kedves sport miatt van, pech, bár én nem tekinteném annak). Rossz étkezéssel is, de azt nem támogatom.

Más nemigen van.

2018. márc. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne nagyon használd, akkor leépülnek az izmok.
2018. márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
34%
Egyszerűen vastag a csontozatod, nem tudsz tenni ellene semmit, max kicsit fogysz és ennyi.
2018. márc. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 18. 22:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel neked ilyen a genetikád, így ezen nem fogsz tudni változtatni fizikailag.

De optikailag lehet. Pl. magassarkú/magastalpú cipőben jársz és olyan ruha összeállításban, h optikailag nyújtson téged.

Mondjuk konkrétabb tanácsokat így látatlanban nehéz adni.

Nekem is eléggé izmos a lábam, viszont inkább férfias kinézetű. Így én pl. magassarkút nem is hordok, sztreccs nadrágjaim v leggingseim pedig feketék v sötét színűek, így nem feltűnő az izmosság.

2018. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!