Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » S. O. S. tippek haslapításra?

S. O. S. tippek haslapításra?

Figyelt kérdés

Holnap reggelre lapos kell hogy legyek! Fogyhatna 2-3 cm a derekam is, az is gáz, de föl vagyok puffadva és másnapra olyan jó lenne szép sima laposnak lenni! :(

Ma eddig kajáltam: egy kistányér tojásrántotta paprikával, fél db uborka

2 evőkanál krémsajt

2 sze. vajas kenyér, egy bögre kakaó

kistányér meggyes piskóta


Tudom nem fogyókúrás, de most nem is kimondottan a fogyás a cél, csak hogy jobban nézzek ki!

Szóval, tippek?


2010. jún. 10. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nap alatt? Szorítóbugyi. Jobbat nem tudok, ezt te sem gondolhattad komolyan.
2010. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én mindig rengeteg vizet iszok főleg elalvás előtt, reggelre kitisztítja a szervezeted! és este ne nagyon egyél, akkor tuti lapos lesz reggelre!

és még van egy bevált tippem, ebbe a nagy melegbe csomagold be a tested folpackkal, vegyél rá fekete ruhát, tuti izzadni fogysz

2010. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hát nekem is van egy tuti tioppem .. igyál nagyon sokat.. este már ne egyél és vegyél fel minnél több ruhát és mozogj egy picit.. egy csomót fox izzadni és egy pici biztos lemegy a hasadból reggelre..
2010. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

bassz be este

hányd ki

regelre lapos lesza hasad

am. hülye vagy ha ezt akarod

de tippet kértél, én adtam és ez igaz, cssk baromság

2010. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!