Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nő furcsán fog kinézni de...

Egy nő furcsán fog kinézni de muszály. Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! holnap megyek először konditerembe.. és nem tudom h milyen edzést csinálhatnék..

legjobban fenék és has ami nem tetszik azt akarom izmosítani és h lemenjen a zsír... de ez nem egy olyan nagy konditerem.. azaz hát inkább súlyzókkal van tele.. meg van 2-3 kardio gép is.. na de valami tipp,edzés tervet elfogadnék :)) köszönöm sziasztok


2011. okt. 28. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

na,még jó,hogy feltetted a kérdést,mert ilyen nincs,hogy csak erre,meg arra edz vki.

minden izomcsoport ugyanolyan fontos.

és nem fogsz furcsán kinézni a kutyát nem izgatja egy új jövevény hidd el.

[link]

2011. okt. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ha ez az első edzésed akkor inkább kardiózzál, tehát szoba biciklizzél meg futópadon kocogjál, a tekeréstől egyébként lehet formás feneked, nem vicc. És persze használj ilyen kis gépeket amivel karozni meg lábazni is tudsz, és vannak ott hasizom gyúrásra való gépek is.
2011. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
velem is ez a helyzet, 2 hetem van rá, hogy "megtanuljam" hogyan kell elvégezni helyesen a gyakorlatot, illetve melyik gépen. Hogy milyen súlyt használjak, arról fog sincs. Ki kéne tapasztalni, hogy melyik az a súly, amivel a sorozat utolsó pár emelését már alig tudom elvégezni... érdekes lesz.
2011. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a feltett kerdesbol latszik hogy total el vagy tevedve egy edzoterembe es ezzel nem vagy egyedul...a legfontosabb lepes az az hogy keress a terembe valakit aki segiteni fog neked. ha egy nagyobb telepules edzotermerol beszelunk akkor tuti hogy van egy hivatasoso edzo akinek kutya kotelessege segiteni neked ha pedig egy kicsi teremrol van szo akkor ott tuti talalkozol majd ismerossel aki szivesen megmutatja neked hogy hogyan es mit csinalj. En nem akarok itt neked teoriazni arrol hogy nincs lokalis zsiregetes es hogy minen izomcsoprtot kulon meg kell edzeni nem csak hasazni meg labazni kell jarni mert attol hogy szorol szora leirom a gyakorlatokat meg nem biztos hogy helyesen es biztonsagosan meg tudod oket csinalni...ezert kell valaki aki az elso heten ott van veled es segit...ha ez nem megoldhato akkor azt javaslom hogy hagyd a csudapa az edzotermet mert csak kovalyogni fogsz benne es kardion kivul nem tudsz majd edzeni egy tisztessegeset...akkor mar inkabb kocogas vagy dvdre tornazas otthon...ja es a legfontosabb az etkezes...mozoghatsz te amennyit akarsz ha nem taplalkozol megfeleloen!!!
2011. okt. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!