Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úszógumiról, combról, fenékről...

Úszógumiról, combról, fenékről szeretnék leadni. Tippek, gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Körte testalkatú vagyok... :S Mivel a mellem a lehető legkisebb, ezért hízni akartam egy picit. De az a gond, hogy nem oda hízok... Fogyókúrázni nem szeretnék mert akkor rögtön az a maradék mellem megy le. A hasam is lapos. Csak a csípőmnél növesztettem egy kis felesleget, illetve a combomra, fenekemre. Eléggé narancsbőrös vagyok, emiatt gátlásos vagyok, a nyáron strandra se mertem elmenni. Erősíteni szeretnék, hogy legalább a testem legyen csinosabb:) Nem tudtok valamiféle nekem alkalmas mozdulatokat, gyakorlatokat, tanácsokat, bármit?


18L


2011. szept. 5. 18:31
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Hát én azt tudom neked ajánlani, ami nekem bevált: Én minden nap edzek, ha tehetem, ha nem akkor 2naponta!Én Rubint Rékára szavazok, most az Alakreform 2010es videó blokkjaira edzek.Ezt letöltheted mondjuk ncore-ról.Van rajta egy 40perces blokk, extra csípő és popsi edzés, szerintem kibírható, és nem is fogsz unatkozni közben mert Réka feldobja az edzést. A melleddel szerintem nem lehet nagy a baj, én is kismellű vagyok, de nem érdekel, elfogadtam, szerintem szebb a kicsi! de kinek a pap, kinek a paplan :) :D Ja és a narancsbőr...nekem nagyon szépen eltűnt: Garnier feszesítő testápoló, citromsárga színű,+ vettem görgős masszírozót és ezt együtt használom plusz ugye az edzés. Emellett próbálok sok zöldséget, gyümölcsöt enni, és rengeteg vizet iszom. Lehet nehéznek tűnnek ezek a dolgok, de ha beleszoksz, ez lesz a természetes! Kitartás:)
2011. szept. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, megfogadom :)
2011. szept. 7. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:

nehogy véletlen szálkásíts, mert így le lehet leadni zsírt O_O

plusz edzés, minél keményebb, annál értelmesebb. még testépítéstől sem leszel godzilla, viszont szép arányokat lehet kialakítani vele. persze sajna csak lassan..

2011. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!