Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A 65 cm-s derék milyennek számít?

A 65 cm-s derék milyennek számít?

Figyelt kérdés
Akinek ekkora a dereka hány kg, cm hozzá?
2018. márc. 23. 18:51
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

# 18

A 16-os vagyok, és a 8-as is én voltam. Igen ám, de én nem 18 vagyok... Akkor 26 voltam (1 szülésen akkor már túl), nagyobb súlyveszteséggel a hátam mögött (összesen 28 kg), aminek a fele nem éppen lassú, egészséges fogyás volt, hanem pszichikai betegség hozadéka. Nekem az a "háj" inkább a megnyúlt bőr volt. Csak viszonyításképp írtam.

2018. márc. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ezentúl Figyelek hogy ne legyen sokkal nagyobb, plane a testemhez képest. Megmertem a tobbi részt is. Csípő:86 comb:47 mell:80
2018. márc. 25. 16:23
 23/27 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtad, hány éves vagy, én kérdeztem. Akkor viszont tényleg sportolj, hidd el, a legjobb alakformáló. Eleve én sem vagyok keskeny derekú, le is írtam, hogy magasságomhoz mérten mennyi, de ez alkati kérdés. Amúgy meg a derékbőség egyáltalán nem mérvadó, a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Viszont nálad látszik, hogy fiatal korod ellenére narancsbőröd (is) van, pont ezért kérdeztem, hány éves vagy. Sok sikert, figyelj a táplálkozásra is! Remélem, nem okoztam rossz érzést, nem ez a célom.
2018. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Előző vagyok - még mindig -. Most nézem a második képet, szerintem teljesen jó.

Az első, amit néztem, az nagyon előnytelen, azért írtam azt, amit. Ráadásul fekete-fehér és homályos.

Nincs okod önbizalomhiányra. Nekem még ilyen derekam sincs.

2018. márc. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Semmi baj. A hasamon nincs narancsbőr, de a fenekemen van. Abban nem vagyok biztos hogy az én derekam ivesebb mint mondjuk a tiéd, mert neked a csípő bőséged sokkal nagyobb. A kérdés kiirasaig abban a hitben éltem hogy 65 cm derekboseg csak annak lehet aki nagyon vékony, de gondolom azért mert az emberek többsége az ideális súly felett van.
2018. márc. 25. 19:13
 26/27 A kérdező kommentje:
Nálam szerintem az lehet hogy kicsi a testkeretem és könnyebb belehízni.
2018. márc. 25. 19:15
 27/27 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is, akinek még nálam is nagyobb volt a mell- és csípőbősége, mégis olyan vékony a dereka, hogy ihaj. :) Ezért ne foglalkozz vele. Amit belinkeltél második képet, semmi okod az aggodalomra. Jól nézel ki, aztán kész. :D
2018. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!