Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olcsó de egészséges kaja? De...

Olcsó de egészséges kaja? De mi az? Példákat lécci! Reggelire, ebédre, vacsira.

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Lecsó,tojásos lecsó,vegyes főzelék,ááá éhes lettem
2010. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szevasz. Én most vacsira krumplit sütök héjában a sütőben, és ha kész, akkor forrón felvágom, besózom, és leöntöm tejföllel. Isteni, ki kell próbálnod. Olcsó, és nincs tele cukorral, és liszttel. Egyébként egy csomó egészségesnek gondolt étel nem is az, pl.: az összes joghurt meg ilyenek tele van cukorral, hiába probiotikus. Nem ajánlom.
2010. jún. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Nagyon sokat főzök/ ihletet merítek innen:


[link]


Sok egyszerű, "földközeli" ételt találsz itt, havonta (szezonálisan) és alapanyagokra is tudsz keresni benne, megunhatatlan! :p


Hű, éhes vagyok!++++++++

2010. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

E food


És még főznöd se kell ebben a kánikulában..

2010. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zabpehely és más gabonák, amelyekből kásákat lehet főzni. Hajdina, köles stb. Mondjuk ebből csak a zabpehely olcsó nálunk. Szomorú, hogy párszáz kilométerrel odébb (Pl.Ukrajna) fillérekbe kerülnek, nálunk meg felkapott reform élelmiszer lett belőlük.
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A főzelékben szarrá fözitek a vitaminokat, és tovább rontjátok a helyzetet liszttel. (Főleg a fehér liszt gáz, de a teljes kiörl. is rosszabb, mintha megpárolnátok a zöldséget.)

A krumpliban pedig keményítő van, ami szénhidrát, tehát hízlal, különösen vacsorára nem ajánlott. Néha persze lehet, de gyakran fogyasztva nem túl fogyókúrás cucc.

Csak szólok.


Kérdező, sajnos olcsó egészséges kaja csak akkor létezik, ha a zöldségeket és a gyümölcsöket magad termeszted. Egyébként bazi drága sajnos minden, ami jó minőségű.

2010. jún. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Reggelire egy teljes kiőrlésű lisztből készült kiflit szoktam enni, 1 pohár tejjel.

Ebédre legtöbbször valami sült zöldséget eszek hallal vagy hal nélkül. Nincs vele sok baj, csak feldarabolod a zöldséget, befűszerezed, mehet be a sütőbe egy kis olivaolajjal meglocsolva és kész. Elég változatos is, ha mindig más zöldségeket használsz hozzá. Nem tudom hol laksz, én kisvárosban lakom, és a piacon szoktam vásárolni, itt elég olcsón meg lehet úszni a zöldségtémát.

Vacsira általában salátakeveréket eszek natúr joghurttal leöntve, paradicsom, uborka is mehet bele.

De van hogy tojásrántottát eszek, amit teflon serpenyőben olaj nélkül szoktam megcsinálni.

2010. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!