Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mentél már pszichológushoz,...

Mentél már pszichológushoz, mert nem tudtál fogyni?

Figyelt kérdés
Tudom, mit kell tennem, elméletben. Tényleg tudom, tanultam, taníthatnám is. Ismerem a táplálkozás elméletét. Mégsem teszem. Mert képtelen vagyok rá, mintha szénhidrát függő lennék. Van stressz az életemben, de nem kiiktatható (2 pici gyerek). Ti mentetek emiatt pszichológushoz? Tudott segíteni?

2018. márc. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha az elmélet megvan, alkalmaznám.

Nyílván tudod milyen tápkiegekkel tudnád csökkenteni a feszültséget, szénhidrát függést, éhségrohamokat.

2018. márc. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Pont ezaz. Nem vagyok fizikailag éhes. Azt hiszem, érzelmi dolgokat kompenzálok vele, és nem tudok leállni.
2018. márc. 27. 15:33
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék el. Szart sem érne.
2018. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi alapján gondolod ezt?
2018. márc. 27. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz szénhidrátfüggő, nemcsak mintha. Elmehetsz pszichológushoz, bármivel el lehet menni, ami életvezetési probléma. Vannak kifejezetten erre specializált pszichológusok (dr Lukács Liza Siófok [link] Leskovics Andrea Kecskemét [link] de szerintem más pszichológus is megfelel, már önmagában az, hogy valaki támogat ebben a folyamatban, eredményt hozhat.
2018. márc. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.
2018. márc. 27. 17:18
 7/8 A kérdező kommentje:
Budapesten ismertek olyat, aki erre specializálódott?
2018. márc. 27. 17:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést. Mindent tudtam, betartani mégsem sikerült. Nekem a sport segített. Egész nap el voltam mert a munkahelyre nem vittem felesleges kaját. Este jött a zabálhatnék. Rájöttem ha sportolok akkor elmúlik a zabálási roham. Jobban érzem magam, levezetem a feszültséget. Illetve mikor kezdtem ezt az egészet akkor megkértem a férjem szóljon rám , mikor kezdek túlzásokba esni. A mai napig nem tudom miért alakult ki ez a zabálási inger. Rendben van az életem. Stressz nyilván mindenhol van valamennyi. Talán könnyebb zabálni mint felül emelkedni önmagamon és nekiállni sportolni. Nem órákat sokszor 20 perc Rubint Réka is elég és már jól is vagyok.
2018. márc. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!