Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mégis hogy lehet ilyen élettem...

Mégis hogy lehet ilyen élettempóval fogyni?

Figyelt kérdés
Napi 10 órát dolgozok egy irodában, kétszer hetente esti suliba járok és hamarosan hétvégén is dolgozni fogok mellék állásban. E mellett háztartást vezetek. Ha elméletileg lenne is időm sportolni egyszerűen semmi energiám nincs.Péksütit, édességet, tészta felét nem eszek, kenyérből néha fekete teljes kiorlésüt. Csak hát a sok üléstől mégis szalad fel a felesleg. Segítsetek kérlek

2018. márc. 23. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha az aprónak gondolt dolgok is segíthetnek. Próbálj meg sétálni ahova csak tudsz és ha mondjuk lift van akkor lépcsőzz, parkolj messzebb mint szoktál ha kocsival jársz. Tudom hülyeségnek hangzik de nekem ez is segít valamennyi mozgást bele vinni az életembe. Youtubon vannak jó gyakorlatok amikhez nem kell bonyolult eszközöket használni.
2018. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A liftet ha tehetem hanyagolom, max ha tele vagyok táskákkal. Van egy crosstrainerem itthon, de 10 percnél nem bírtam ma se többet rajta sétálni.

De gondolom fogyás szempontjából heti egy edzés, vagy futás gondolom nem sokat ér

2018. márc. 23. 22:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Hacsak nem valami extrém speckó, ideiglenes helyzetről van szó, tudnod KELL mozogni valamicskét. Én tönkre is mennék nulla mozgással, fáradtabb lennék, nem menne semmi... Szükség van rá az egészséges élethez is...


Fogyni viszont mozgás nélkül is lehet, csak keményebb, mivel kisebb a keret. Bár a lassú fogyással sincs baj.


A tk kenyér inkább barna, nem is túl sötét, bár ki tudja, te mit teszel bele s lehet, nem szó szerint érted :) De ez mellékes.

Nem az számít a fogyásnál, mit eszel, az az egészséges és jóllakott fogyásnál jut komoly szerephez. Fogyni bármivel lehet. De újfent leírom, sokat nehezíthet, ha nincs mozgás. Nekem már a mozgáson áll vagy bukik a dolog, tudnék nélküle fogyni, ha valaki lekötözne és nem adna enni, csak keveset, de szabad akaratból nem, kell a mozgás keretnövelő hatása.

2018. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ÉN 8 órát dolgozom + 2 órát utazom hétköznap, és háztartás + gyerek. élni sincs erőm sokszor, hétvége a kapaszkodóm.

tudtam fogyni amíg nem volt stresszes a munka + az életem, de nem sokat persze. jógázás a feltöltött, heti kétszer, kedden este (19-től 21 óráig) és szombaton (11-től 13h-ig) meg egy-egy alkalom úszás, és kb. 1200 kalóriás, nagyon megszorító étkezés (sali, hús, hal, sajt, liszt, cukormentes, nasimentes, éhségkielégítős étkezés - tehát sose ettem egy jót) az ilyen mozgás, mint a jóga az feltölt, és a kevés energiát sem veszi el, hanem mint egy jó masszázs vagy heverészés, nyújtozkodás, zenehallgatás feltölt.

de csoda nincs, ez is 2 hónap alatt - 1 kiló, mert nem intenzív, csak egyensúlyt hoz, meg egészséges.


ilyen életmód mellett igazán látványosan akkor fogysz, ha felhagysz vele. nem 10 órát dolgozol nap mint nap.


amíg ez az életmódod, csak evickélhetsz, ez van.


csak erről nem beszél senki.


én igen, mert én is ebben vagyok...


majd lesz másképp is :) törekedj a boldogságra és az idő a legfontosabb, mert rövid az élet :)

2018. márc. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%

Lassu felszivodasu szenhidratokkal inditsd a napot. Minden egyebbol, amit jonak erzel feleannyit egyel.

Probald atmozgatni magad 3-5 perces gyakorlatsorral is minden oraban, ha az ennyi ulomunka kikerulhetetlen. (Ez a gerinced miatt is fontos.) Neten is fent vannak peldak ra, vagy improvizalj egyet magadnak.

Nekem gyogytornasz irta elo tobb okbol. Nem megvalosithatatlan. Macera, de beepul a mindennapokba, mert nalam csak az esti tempos seta marad heti 2-3x az idohiany es a 3 allas miatt.

2018. márc. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Az a helyzet, hogy a kaján múlik. Gyors CH teljes elhagyása, fehérjedús és lassú CH-os étkezés.

HIIT edzés heti 4-5 max. 20 perc és jó kajálás melett pucolja a zsírt+tónust ad az izmaidnak.

2018. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
*mellett
2018. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4 nagyon igazad van. Gyerekem még nincs, de a párom kitesz kettőt. És valóban folyton hulla fáradt vagyok :( Próbálok másik munkát nézni de külföldön nem könnyű.

Egyedül jógáztál otthon? Vagy esetleg csoportban? Ha van valami jó videó akkor azt én is szívesen csinálnám.

2018. márc. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!