Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le 2 kilót?

Hogyan adjak le 2 kilót?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy mindent összezabálok mindennel korszakom, ami sajnos meg is látszik rajtam. Kb. 2 kg-t híztam :( hogyan adhatnám ezt le a legkönnyebben? Naponta mennyit és mit kéne sportolnom?

2018. márc. 27. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Fú, de nem szeretem az ilyen képmutató embereket! Biztos te is olyan lehetsz, aki divatból mondogatja, hogy felszedett pár kilót, de fogalma sincs az egészről valójában!


2 kg miatt aggódsz? Napi szinten az ember súlya átlagosan 1-2 kilót ingadozik! Nem értem a problémádat!


Tudod, nem akarlak elkeseríteni, de a hízás nem 2 kilóval kezdődik. Olvasd csak el az itt feltett kérdéseket, senki nem "szenved" 2 kilós súlyfelesleg miatt, ennél jóval többen küzdünk mindannyian!


Szóval felejtsd el ezt a butaságot! És ne haragudj, de minden fogyókúrázó embertársam nevében megkérlek arra, hogy ne rontsd itt a levegőt ilyen mondvacsinált egófényezéssel! Köszi

2018. márc. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Első, van, akinek a 2 kiló hasra megy és nem szép egy karcsú testen az. Persze, hogy ingadozik a testsúly, de nem mindegy, hogy az víz vagy egy pontban elhelyezkedő hájtömeg.


Kérdező, kalóriadeficit kell, ennyi. Az remek, hogy mozgással gondolod megvalósítani, de nincs annyi, hogy mennyit. Többet használj el, mint amennyit beviszel.

2018. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az a baj, amit a 2. írt, hogy pl. hason ennyi is elég csúnyán meglátszik.
2018. márc. 27. 23:41
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Bocsánat a nem ideillő kifejezésért, de egy kiadós vécézés után máris nem lesz két kiló fölösleged!
2018. márc. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Én egy kiadós szarással fogyok ennyit. Hajrá!
2018. márc. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb kalóriabevitel, kicsivel több mozgás, vagyis több kalóriát használj fel, mint amennyit beviszel. Pikk-pakk le fog az menni. :)


(a két kilót tojókkal, meg elhízott pacnikkal ne foglalkozz)

2018. márc. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha máshova teszed le a mérleget, máris megvan 2 kiló eltérés. A mutatós mérlegek eleve nem pontosak, a digitálisnak meg ha az egyik lába nem ér le rendesen, vagy billeg, máris megvan az eltérés.
2018. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!