Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen testalkatnak felelek meg?

Milyen testalkatnak felelek meg?

Figyelt kérdés

Van rajtam pár fölös kiló, olyan 4 körül.

Méreteim:95-80-103

Kerek (és széles,103 cm-es) vállaim és fenekem van, sajnos elég alacsony vagyok 153cm a magasságom.

Ha szükségetek van még valamilyen adatra, nyugodtan kérdezzetek.



2018. márc. 31. 20:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
bocs de én 75 kilósan rendelkeztem ilyesmi paraméterekkel 175 cmhez, talán a derekam vékonyabb volt, azóta fogytam 10 kilót és még mindig van rajtam felesleg. egy úthenger lehetsz ekkora magassághoz 80 cms derékkal. amúgy megsúgom halkan minden kövér ember hájpárnái alatt izmok vannak. de ha neked jó, hogy szélesebb a derekad, mint a magasságod fele akkor áltasd csak magad, hogy “izmos vagy”
2018. ápr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Már bocs, de tényleg nem vagyok kövér, ha tudnék küldeni képet akkor küldenék is.

A te testednek meg nem sok köze van az enyéhez.

Tudod az ismerőseim mindig dícsérik az alakom, még a lányok is.

2018. ápr. 2. 20:18
 13/20 A kérdező kommentje:

158cm magas vagyok.

Éljenek a pontos mérések.

2018. ápr. 2. 20:21
 14/20 A kérdező kommentje:

Egyébként nem azt kérdeztem hogy szerinted kövér vagyok vagy sem és elég nyílvánvaló, hogy a zsír alatt izom van. (Másképp, hogy a fenében mozogna valaki?)

Az idióta kukacoskodásod helyett inkább a kérdésemre kéne válaszolnod vagy teljes nyugalomban tovább ugorhatnál egy másikra.

2018. ápr. 2. 20:24
 15/20 anonim ***** válasza:
ja hogy most mar a derekad is keskenyebb meg nottel 5 cmt a kerdes feltetele ota...
2018. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Elírás és rossz mérés. A magasságomat elmérték (rosszul volt felrakva a mérőszalag(?) és egyik barátnőm mondta, hogy az lehetetlen szóval megmért rendesen (nála). A derekamat pedig tényleg elírtam.

Viszont nemhiszem, hogy közöd lenne hozzá, és teljesen felesleges meggyanusítanod.

Ha nem a kérdésre válaszolsz keress magadnak jobb elfoglaltságot mert senki sem kiváncsi rád.

2018. ápr. 3. 00:07
 17/20 A kérdező kommentje:
Egyébként meg mi az, hogy a derekem a magasságom fele? Az egyik körméret a másik meg hossz.
2018. ápr. 3. 00:09
 18/20 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen érdekes dolgok a testen.Az alkarod pl akkora mint a talpad.Vagy ha kitárod a kezed akkor a magasságodat adja(mintha ölelni akarnál valakit csak szélesen)

Amúgy most konkrétan mire is szeretnél választ kapni ?

2018. ápr. 3. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
hogy nem kövér, csak "erős csontozatú" :)
2018. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Különben simán lehetséges, hogy nagyon csinos a kérdező. Képet nem akar magáról küldeni ennek ellenére:) gondolom fél a sok leugatós baromtól, közben meg lehet, hogy egy istennő :P az előző voltam :)
2018. szept. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!