Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Próbálta-e valaki a 14 napos...

Próbálta-e valaki a 14 napos burgonya diétát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?Ki mennyit fogyott?Nem érdekelnek a negativ kommentárok,hogy egészséges vagy sem.Gyorsan akarok lefogyni 7 kilót a nyaralásig.Az sem érdekel,hogy később visszajön.Szóval csak azok irjanak akik próbálták,vagy az ismerősük próbálta.
2016. jún. 7. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Az én ismerősöm 10 kilót fogyott le három hét alatt, és csak sült krumplit evett majonézzel, semmi mást! Kicsi visszajött belőle azóta, de nem sok. És ami a legjobb, annyit ehetsz belőle, amennyi csak beléd fér, és természetesen sportolni egyáltalán nem kell mellette. Szóval szívből ajánlom neked ezt a diétát!
2016. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Nincs is szinte semmi tápanyagtartalma.
2016. jún. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
8%

Én most a meki diétát próbálom, csak mcdonalds-ban eszek/iszok, eddig 12 kilótól szabadultam meg.

22/n/49 kg

2016. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Jah, és másfél hónap alatt sikerült ennyit.
2016. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
Igaz, közben szültem is (ikreket).
2016. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is a nyaralásra akartam lefogyni, mert ahogy lapozgattam a naptárat hirtelen meglepődve figyeltem hogy már április közepe van és közeledik a bikini-szezon.
2016. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Előtte próbáltattam a Doktor Wong-féle kékspenót-kapszulát, meg a szuszogókúrát, de sajnos túl lassan fogytam tőlük.
2016. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!Azt hittem majd csak kritizálós kommentek jönnek,hogy mennyire egészségtelen stb.Szóval akkor tényleg ér valamit.Azt még szeretném kérdezni,hogy ki hogyan fogyasztotta?Az én receptem szerint csak főtt burgonyát lehet enni sok salátával..Nekem a három nap alatt 2kg ment le,de nem mondanám,hogy nem vagyok éhes.
2016. jún. 7. 16:46
 9/21 anonim ***** válasza:
54%
Van egy olyan érzésem ,hogy a második hozzászólón kívül sajnos mindenki csak szívat..
2016. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 crudy ***** válasza:
64%
:DDDD de amikor ez már fel sem tűnik
2016. jún. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!