Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy működik az emberi szervezet?

Hogy működik az emberi szervezet?

Figyelt kérdés

Mi az az anyagcsere? Mire jó? Mikor gyorsul és lassul be? Ha belassult, akkor hogyan lehet felgyorsitani?


Amikor koplaltam és később elkezdtem normálisan enni, akkor hogy hogy csak 3 kg jött fel?

Ha megnöveli a kcal adagját hetente pl+200, akkor hizni fog?

Mit csináljon aki még jobban megszeretné növelni de nem akar hini és csak minimálisan sportolni, mozogni?


Nagyon nem vagyok képbe, de igazán érdekelne. Valaki segitene?


2018. ápr. 2. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez két nap alatt a harmadik ilyen kérdésed. :)))

Anyagcsere egyéni, plusz mindig tenni kell magadért. Elvárod, hogy nyugodtan zabálj és sport nélkül csodálatos alakod legyen. Sajnos, nem így működik. Én például simán kieszem a családom a vagyonából, de mivel majdnem minden nap sportolok 1-2 órát, nem látszik meg. És amúgy a sporttól jobb a közérzetem, egészségesebb és energikusabb vagyok. Gyors kaját sem eszem többnyire, édességet sem olyan gyakran. Megpróbálok egy viszonylag kiegyensúlyozott életet élni, ahol nem vonom meg mindent, de odafigyelek magamra és az egészségemre.

2018. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!